آرشیو موضوعی سایت

روی تصویر کلیک کنید

جستجوی حدیث مورد نظر

تبلیغات و اطلاع رسانی

آموزش نام نویسی درسایت درقسمت دانلود قرار گرفتاگرکلیپ برای شمانمایش ندادفلش پلی یرمرورگراز

اینجا
دانلودونصب کنید


کلیپ های موجود


با کیفیت نسبتا خوب در سایت قرارگرفت

کشته ها را جمع آوری نکنید

در تاريخ 7/2/1982 صدام فرمان حمله صادر كرد. اين فرمان براي باز پس گرفتن شهر بستان بود. او براي دست يافتن به اين هدف بيشترين و بزرگترين نيرو را بسيج كرد. از جمله لشكر زرهي 12 و لشكرهاي 1 و5 و18 پياده و چندين لشكر بزرگ ديگر به همراه تجهيزات فراوان. در همين حمله بود كه دو لشكر تازه نفس از شهر ثوره حركت كردند، همچنين يك لشكر ديگر از شهر ديوانيه به اضافه نيروهاي ويژه و صدها توپ و تعداد بي شماري موشكهاي زمين به زمين.

ساعاتي قبل از حمله، شخص صدام به اين منطقه آمد و عده اي از پرسنل كه در آنجا بودند شروع كردند به ابراز احساسات كردن و قربان صدقه صدام رفتن و عده اي از فرماندهان هم براي خود شيريني و خود رقصي به صدام گفتند: «چون فرذا سالگرد انقلاب 8 شباط است ما فتح شهر بستان را به شما هديه خواهيم كرد.» صدام هم خوشحال و مغرور از آنها تشكر كرد. آنها گفتند: «شما از روي جنازه ما به بستان خواهيد رفت» و صدام گفت: «همه با هم خواهيم رفت».

حمله ساعت هفت شروع شد. آتش بسيار سنگين و بي سابقه اي روي نيروهاي شما تدارك ديده شده بود كه ريخته شد.

من به عنوان پزشك در منطقه مشغول خدمت بودم. خيل زخمها و كشته شدگان به سوي ما سرازير شدو جنگ به مدت پانزده روز ادامه يافت. ارتش عراق با همه قوا فقط توانست دو كيلو متر پيشروي كند. تعداد كشته شدگان در حوزه ما به هزار نفر ميرسيد. تعداد مجروحين حدود سه برابر آنها بود. اجساد كشته شدگان عراقي صدتا صدتا روي زمين انباشته بود و من ناچار بودم در هر آمبولانس كه ظرفيت بيش از چهار نفر نبود، هجده تا بيست كشته جاي بدهم. بيچاره مجروحان كه بر اثر وحشت و عدم رسيدگي تلف مي شدند. در آنجا بود كه بيشتر فهميدم كه صدام چه خيانتي دارد به اسلام مي كند و بايد هر طوري است ريشه اين مرد فاسد از روي زمين برداشته شود.

بنده بسيار احساس خطر مي كنم. صدام ميل دارد كه حتي يك نفر از مسلمين را زنده نگذارد و اگر دستش برسد كليه بقاع متبركه مسلمين را ويران كند. ابعاد تبهكاري صدام را بنده مشكل بتوانم براي شما بيان كنم. شما اگر به جاي من بوديد يك ساعت هم نمي توانستيد ببينيد آن همه نيروي ما در واقع نيروي اسلام به دست اين صدام تباه شود. دنياي كفر از او پشتيباني مي كند. زيرا او كاملاً در جهت منافع آنان است. آنها اين ديوانه فاسد را تراشيده و به جان مردم مسلمان عراق انداخته اند. مقصد اصلي از حمله به ايران از بين بردن اسلام بود.

نكته جالب اين است كه پس از آن حمله شوم و نافرجام و شكست در آن كه به بهاي بسيار گراني براي ما تمام شد، صدام خودش آمد پشت تلويزيون و مختصري در باره جنگ حرف زد و دست آخر گفت كه جنگ براي گرفتن بستان داراي لذت خاصي است.

وقاحت و شعبده بازي اين مرد نظير ندارد. شايد خوشتان نيايد اگر بگويم خدا رحمت كند شاه شما را. هر چند هر دوي آنها در بهترين مكان جهنم با هم محشور خواهند شد؛ ولي اين جاني خيلي كمياب است.

مردم دنيا بينديشند و فكري به حال و روز مردم بيچاره و ستم كشيده عراق بكنند. اين آدم كيست كه سرنوشت چند ميليون آدم در دست اوست و هر كاري كه دلش مي- خواهد انجام مي دهد و كسي هم نيست كه به او بگويد بالاي چشمت ابرو است.

اين حقوق بشر سرش را بگذارد زمين و بميرد. كور بشود اين حقوق بشر كه تنها چيزي كه نمي بيند حقوق بشر است. اصلاً لفظ بشر براي اينها معني ندارد. يك دكان است كه امپرياليسم باز كرده و چند تا نوكر در آن مشغول به كارند و هر از گاهي با كيف و كتاب مي آيند اينجا كه احوال شما چطور است؟ غذاي شما خوب است؟ استحمام شما خوب است؟ وضع نظافت چطور است و … با اين كه چند بار آنها را رانده ايم ولي باز هم مي آيند و سؤالهاي چرت و پرت از ما مي كنند .

ما به آنها گفتيم كه وضع خوب است . شما به جاي اينكه بياييد اينجا، اگر مرد هستيد و ريگي در كفشتان نيست و مزدور امريكا و صدام نيستند يك سري هم بزنيد به زندانيان جنگي ايرانيها و زندانيان سياسي عراق و از حال و روز آنها هم با خبر شويد.ولي تنها چيزي كه اين حضرات ندارد چشم و گوش است. همين تشكيلات حقوق بشر در تمام جنايتهاي جهان شريك است. اين را بنده با جرأت عرض مي كنم .

صداي شيون كودكان يتيم و بي سرپرست و ضجه هاي همان بيوه زنها و خانواده هاي داغ ديده عراقي كه نمي دانند جوانشان يا پدرشان چه شده است براي صدام و حقوق بشر يها لذت بخش است. بسياري از اين جوانها و پدرها را ديدم كه توسط بعثيها اعدام شدند و بعد هيچ نشاني از آنها به دست نيامد.

در يك نامه محرمانه آمده بود كه جمع آوري كشته هارا نداشته باشيد. مي دانيد چرا؟زيرا كثرت آمار كشته ها صدام را رسوا خواهد كرد. آنها آمار را تقليل مي دهند و بر اينهمه جنايت سر پوش مي گذارند؛ اما تا كي خدا مي داند.

به قول برادرمان آقاي هاشمي رفسنجاني: وجدان دنيا خفته است.

لوگوی سایت

برای حمایت وتبادل لینک باما کد زیررا کپی ودر سایت یا وبلاگ خود قراردهید

 

 

بایگانی شمسی

آمار بازدید سایت

افراد آنلاین : 1
تعداد کل مطالب : 280
بازدید امروز : 46
بازدید دیروز : 64
بازدید کل : 1336158