آرشیو موضوعی سایت

روی تصویر کلیک کنید

جستجوی حدیث مورد نظر

تبلیغات و اطلاع رسانی

آموزش نام نویسی درسایت درقسمت دانلود قرار گرفتاگرکلیپ برای شمانمایش ندادفلش پلی یرمرورگراز

اینجا
دانلودونصب کنید


کلیپ های موجود


با کیفیت نسبتا خوب در سایت قرارگرفت

عبدالله روستا

شهید عبداله روستا

محل تولد : فسا         محل شهادت: شلمچه

نام پدر: قیطاس    عملیات: بیت المقدس ۷

تاریخ تولد: ۱۵/۲/۴۶    تاریخ شهادت: ۲۲/۳/۶۷     شغل : پاسدار

شهید عبداله روستا در روستای اسلام آباد ( میانده) بدنیا آمد. در خانواده مذهبی، متعهد که به اسلام عشق می ورزیدند و پاسدار حرمت قرآن بوده و می باشند. از همان اوایل کودکی همراه پدر و خانواده به شهر فسا هجرت می کند و زندگی را در همان شهر می گذراند. در دوران تحصیل در دبیرستان بود که به پایگاه مقاومت میثم مسجد صاحب الزمان(عج) قدم گذاشت و یکی از اعضاء فعال این پایگاه بود. چه شبها که عاشقانه بیداری را تحمل کرد و از جان و مال و ناموس مردمش دفاع کرد. در عرض مدت کمی بچه ها علاقه عجیبی به او پیدا می کنند . در ارتفاعات غرب در کوه ها و تپیه ها، دلاوری ها و مردانگی های عبداله، در عملیات های ظفر۷ و والفجر۱۰ بر هیچکس پوشیده نیست که با چه طراوت باورنکردنی مانند شیر می غرید. یک تنه به قلب ارتش بعث می زدو. اولین کسی بود که خود را به خاکریز عراقی ها می رسانید. بچه ها می گویند هر وقت صحبت از عملیات بود، عبداله عادت عجیبی پیدا می کرد. گویی می خواست بال بگیرد و پرواز کند. او بالاخره  پس از ماه ها تلاش و فعالیت بسوی حق رجعت نمود. روحش شاد و یادش  گرامی باد.

وصیت نامه شهید عبداله روستا

شما رزمندگان اسلام مدافع انسان های مظلوم در طول تاریخ هستید. امام خمینی

بسم الله الرحمن الرحیم

« ربنا افرغ علینا صبراً و ثبت اقدامنا وانصرنا علی القوم الکافرین »

« خداوند در این مبازه، پایداری را بر ما فرو ریز و گام هایمان را استوار ساز و بر گروه کافران پیروزمان گردان »

با سلام بر آقا امام زمان و نایب بر حقش و با سلام بر شهدای راه اسلام از عاشورای حسینی تا عاشورای خمینی

حمد و سپاس بر خدای یکتا که ما را آفرید و نعمت های خود را برای ما ارزانی داشت و ما را در انتخاب راه هایمان آزاد گذاشت و راه های را برای بازگشت ما گنه کاران گذاشت. خدایا تو خود خوب می دانی از موقعی که تو را شناختم سراز پا نشناختم و یک لحظه آرام نگرفتم. خدایا  من گناهکار چگونه برای دیگران وصیت بنویسم. فقط من در اینکار می توانم اکتفا کنم به وصثت دیگر شهدایی که با نثار جان خود راه چگونه زیستن را به ما آموختند. ای مردم امام را تنها نگذارید و برای طول عمر او دعا کنید . جبهه ها را خالی نگذارید. مدرسه ها محل رشد و پرورش آیندگان این انقلاب است ای مسئولان مدارس نگذارید دانش آموزان نسبت به انقلاب بی تفاوت باشند و خدای نکرده راه درست را انتخاب نکنند. شما باید در جهت رشد معنویات آنها بکوشید وگرنه در روز قیامت باید جوابگو باشید.

سخنی با دانش آموزان و دانشجویان : شما که می خواهید در آینده تمام پست های مملکتی را در دست بگیرید باید به این نیت درس بخوانید که اینده باید از علم خود در جهت گ خدمت به اسلام استفاده کنید و بدانید که دانش آموز  ممتاز، دانش آموزی است که هم در جبهه و هم در فراگیری علم فعال باشد.

سخنی با خانواده: پدر و مادرم ، فرزندان امانتی هستند که هر وقت خواست خدا باشد آنها بسوی خدای خود باز می گردند . پس غصه خوردن برای آنها کار بیوده است. امیدوارم مرا حلال کنید و از خدا می خواهم به شما صبر عنایت بفرماید. مادرم اگر می خواهی گریه کنی برای مظلومیت امام حسین(علیه السلام) گریه کن و به یاد الگوی خود زینب باش و بکوش که خواهرانم نیز زینب وار بزرگ کنید.

خواهرانم: حفظ حجاب شما کوبنده تر از خون من است.

برادارنم: شما را به حفظ انقلاب و خدمت به اسلام و مسلمین سفارش می کنم.

۲۱/۱۰/۶۶

شهید عبداله روستا 

لوگوی سایت

برای حمایت وتبادل لینک باما کد زیررا کپی ودر سایت یا وبلاگ خود قراردهید

 

 

بایگانی شمسی

آمار بازدید سایت

* افراد آنلاین : 1
*کل مطالب سایت: 280
* مطالب منتشرشده : 280
* مطالب درصف انتشار: 0
* بازدید امروز : 11
* بازدید دیروز : 39
* بازدید کل : 1342212
* عمرسایت: 3376 روز