آرشیو موضوعی سایت

روی تصویر کلیک کنید

جستجوی حدیث مورد نظر

تبلیغات و اطلاع رسانی

آموزش نام نویسی درسایت درقسمت دانلود قرار گرفتاگرکلیپ برای شمانمایش ندادفلش پلی یرمرورگراز

اینجا
دانلودونصب کنید


کلیپ های موجود


با کیفیت نسبتا خوب در سایت قرارگرفت

وصیت نامه

« بسم رب الشهداء و الصدیقین »

( متن یکی از وصیتنامه های شهید حاج ابوالفتح آذر پیکان )

اعوذ بالله  من الشیطا ن الرجیم ، بسم ا… الرحمن الرحیم و ایاه نستعین و انه خیر ناصرو معین و الصلوات و السلام علی محمد و آله الطاهرین . الحمد الله الذی هدانا لهذا و ما کنا لنهتدی لو لا ان هدا نا لله.

sha-abolfath azarسلام بر همه پیامبران و اولیاء بزرگ خداوند ، سالم بر امامان معصوم شیعه ، این چراغهای روشنائی و نورهای هدایت خلق . سلام بر شهیدان از هابیل تا آخرین شهید که خون پاکشان ضامن بقا و ثبات نظام الهی است سلام بر امام مهدی (ع) آخرین ودیعه و ذخیره خداوند برای نجات حتمی مستضعفین و در هم ریختن و شکستن بنیاد و بنیان کفر و شرک و نفاق و ظلم و استبداد و استسمار و سلام بر نائب بر حقش امام خمینی این استوره مقاومت و ایمان  این مرد بزرگی که اسوه و نمونه و الگوی عینی اسلام محمدی (ص) و شیعه علوی است . این مرد بزرگ تاریخ معاصر که محور اصلی مبارزات برعلیه کفر و استکبار جهانی است سلام بر امام امت حامی مستضعفان که شرایط جامع و کامل امام عصر امام مهدی (عج)  در او جمع است .

خداوند را به خون پاک شهیدان و به آه و ناله های یتیمان و شکنجه شد گان تاریخ توحیدی سو گند میدهم که این نعمت عظیم و بی همتا را برای تداوم انقلاب و پیوستن این انقلاب به انقلاب امام مهدی (عج) و برای پیاد ه نمودن  همه احکام اسلام برای ما و مستضعفان جهان در پناه لطف و مرحمت بی کرانش از همه بلیات محفوظ  ومصون بدارد انشاء ا.. .

خداوند را سپاس می گذاریم و حمد و ستایش بی کران می کنیم که ما را در این عصر و این برهه از زمان قرار داد که واقعا اسلامی را که سالیانی در کتابها می خواندیم و می شنیدیم ، این اسلام را به دست این امام و این امت ایثارگر یکی بعد از دیگری دستورات حیات بخش دارد  به منصه ظهور و وقوع می رسد این ایثار های مر دم فداکاریهای مردم ، این عشق و علاقه مردم به اسلام و آئین پیامبر و اقعا در خور ستایش و توجه است . ما اگر در ست توجهی به فداکاریها و ایثار ها و شهادت طلبی های رزمندگان ، این پاسداران عزیزمان در جبهه ها بکنیم جزء نمونه هایی در   است که دین خدا را از همه چیز بالاتر بدانیم و رضایت و خشنودی خداوند را با هیچ چیز دیگری عوض نکنیم   چیزی که شما را به معصیت خداوند میکشاند هر چقدر هم که همه باشد و برایتان عزیز آنرا رها کنید . برای خوشنودی و خوشحالی خلق ، خدا را معصیت نکنید . خدا ار بر همه اعمال و کردار و گفتار حاضر و ناظر بدانید . با خدا باشید خدا را یاد کنید تا خدا شما را یاد کند خداوند می فرماید (اذکرونی اذکرکم )مرا یاد کنید تا شما را یاد کنم و این یاد کردن خدا تنها منحصر به خواندن ورد و یکسری اوراد لفظی نمیباشد بلکه ذکر یعنی خدا را بیاد داشتن یعنی خدا را حاضر و ناضر بر اعمال خودمان دانستن .

دومین مسئله ای که بایستی بعد از این مورد اول مورد توجه قرار گیرد این مسئله که خداوند برنامه هدایتی خودش را توسط پیامبران عزیز برای هدایت و رشد و سعادت بشر و نجات دادن آنها از گمراهی و ضلالت و سیاهی های زندگی مادی بوسیله پیامبران به این بشر عرضا داشته که اولین آنان حضرت آدم و

Continue reading

لوگوی سایت

برای حمایت وتبادل لینک باما کد زیررا کپی ودر سایت یا وبلاگ خود قراردهید

 

 

بایگانی شمسی

آمار بازدید سایت

* افراد آنلاین : 1
*کل مطالب سایت: 280
* مطالب منتشرشده : 280
* مطالب درصف انتشار: 0
* بازدید امروز : 27
* بازدید دیروز : 39
* بازدید کل : 1342228
* عمرسایت: 3376 روز