آرشیو موضوعی سایت

روی تصویر کلیک کنید

جستجوی حدیث مورد نظر

تبلیغات و اطلاع رسانی

آموزش نام نویسی درسایت درقسمت دانلود قرار گرفتاگرکلیپ برای شمانمایش ندادفلش پلی یرمرورگراز

اینجا
دانلودونصب کنید


کلیپ های موجود


با کیفیت نسبتا خوب در سایت قرارگرفت

شهدای غیر تخریب چی

« بسم رب الشهداء و الصدیقین »

( متن یکی از وصیتنامه های شهید حاج ابوالفتح آذر پیکان )

اعوذ بالله  من الشیطا ن الرجیم ، بسم ا… الرحمن الرحیم و ایاه نستعین و انه خیر ناصرو معین و الصلوات و السلام علی محمد و آله الطاهرین . الحمد الله الذی هدانا لهذا و ما کنا لنهتدی لو لا ان هدا نا لله.

sha-abolfath azarسلام بر همه پیامبران و اولیاء بزرگ خداوند ، سالم بر امامان معصوم شیعه ، این چراغهای روشنائی و نورهای هدایت خلق . سلام بر شهیدان از هابیل تا آخرین شهید که خون پاکشان ضامن بقا و ثبات نظام الهی است سلام بر امام مهدی (ع) آخرین ودیعه و ذخیره خداوند برای نجات حتمی مستضعفین و در هم ریختن و شکستن بنیاد و بنیان کفر و شرک و نفاق و ظلم و استبداد و استسمار و سلام بر نائب بر حقش امام خمینی این استوره مقاومت و ایمان  این مرد بزرگی که اسوه و نمونه و الگوی عینی اسلام محمدی (ص) و شیعه علوی است . این مرد بزرگ تاریخ معاصر که محور اصلی مبارزات برعلیه کفر و استکبار جهانی است سلام بر امام امت حامی مستضعفان که شرایط جامع و کامل امام عصر امام مهدی (عج)  در او جمع است .

خداوند را به خون پاک شهیدان و به آه و ناله های یتیمان و شکنجه شد گان تاریخ توحیدی سو گند میدهم که این نعمت عظیم و بی همتا را برای تداوم انقلاب و پیوستن این انقلاب به انقلاب امام مهدی (عج) و برای پیاد ه نمودن  همه احکام اسلام برای ما و مستضعفان جهان در پناه لطف و مرحمت بی کرانش از همه بلیات محفوظ  ومصون بدارد انشاء ا.. .

خداوند را سپاس می گذاریم و حمد و ستایش بی کران می کنیم که ما را در این عصر و این برهه از زمان قرار داد که واقعا اسلامی را که سالیانی در کتابها می خواندیم و می شنیدیم ، این اسلام را به دست این امام و این امت ایثارگر یکی بعد از دیگری دستورات حیات بخش دارد  به منصه ظهور و وقوع می رسد این ایثار های مر دم فداکاریهای مردم ، این عشق و علاقه مردم به اسلام و آئین پیامبر و اقعا در خور ستایش و توجه است . ما اگر در ست توجهی به فداکاریها و ایثار ها و شهادت طلبی های رزمندگان ، این پاسداران عزیزمان در جبهه ها بکنیم جزء نمونه هایی در   است که دین خدا را از همه چیز بالاتر بدانیم و رضایت و خشنودی خداوند را با هیچ چیز دیگری عوض نکنیم   چیزی که شما را به معصیت خداوند میکشاند هر چقدر هم که همه باشد و برایتان عزیز آنرا رها کنید . برای خوشنودی و خوشحالی خلق ، خدا را معصیت نکنید . خدا ار بر همه اعمال و کردار و گفتار حاضر و ناظر بدانید . با خدا باشید خدا را یاد کنید تا خدا شما را یاد کند خداوند می فرماید (اذکرونی اذکرکم )مرا یاد کنید تا شما را یاد کنم و این یاد کردن خدا تنها منحصر به خواندن ورد و یکسری اوراد لفظی نمیباشد بلکه ذکر یعنی خدا را بیاد داشتن یعنی خدا را حاضر و ناضر بر اعمال خودمان دانستن .

دومین مسئله ای که بایستی بعد از این مورد اول مورد توجه قرار گیرد این مسئله که خداوند برنامه هدایتی خودش را توسط پیامبران عزیز برای هدایت و رشد و سعادت بشر و نجات دادن آنها از گمراهی و ضلالت و سیاهی های زندگی مادی بوسیله پیامبران به این بشر عرضا داشته که اولین آنان حضرت آدم و

Continue reading

لوگوی سایت

برای حمایت وتبادل لینک باما کد زیررا کپی ودر سایت یا وبلاگ خود قراردهید

 

 

بایگانی شمسی

آمار بازدید سایت

* افراد آنلاین : 1
*کل مطالب سایت: 280
* مطالب منتشرشده : 280
* مطالب درصف انتشار: 0
* بازدید امروز : 27
* بازدید دیروز : 39
* بازدید کل : 1342228
* عمرسایت: 3376 روز