آرشیو موضوعی سایت

روی تصویر کلیک کنید

جستجوی حدیث مورد نظر

تبلیغات و اطلاع رسانی

آموزش نام نویسی درسایت درقسمت دانلود قرار گرفتاگرکلیپ برای شمانمایش ندادفلش پلی یرمرورگراز

اینجا
دانلودونصب کنید


کلیپ های موجود


با کیفیت نسبتا خوب در سایت قرارگرفت

وصیت نامه

وصیت نامه شهید سید علیرضا رکن آبادی 

بسم ا… الرحمن الرحیم

((و لا تقولوا لمن یقتل فی سبیل ا…امواتا بل احیاء و لکن لا تشعرون))سوره بقره آیه ۱۵۴

      با درود وسلام به رهبر کبیر انقلاب اسلامی وبا درود و سلام بیکران بر شهیدان به خون خفته انقلاب اسلامی ایران که با خون خود در راه پیروزی انقلاب اسلامی و آبیاری نهال انقلاب اسلامی ودر راه نجات مستضعفان جهان به زمین ریختند .

thumbs_shahid-Alireza-Roknabedi-1چند وصیت از این حقیر و عبد کوچک ا… به مسلمینی که وصیت مرا می خوانند .

     با امید به این که همیشه کارهایتان را با نام خدا و با این دعا شروع کنید که  : ای خدای بزرگ ، رهبر عزیز ما را و امید مستضعفین جهان را تا ظهور امام زمان طول عمر بده تا با رهبری خردمندانه اش بیرق اسلام را در سرتاسر گیتی به اهتزاز در آورد و سپس از شما خواهش دارم که به آیه ی ۳۵ از سوره شریفه الاحزاب گوش فرا دهید و به آ ن عمل کنید : ((ان المسلمین و المسلمات و المومنین و المومنات و القانتین و القانتات و الصادقین و الصادقات و الصابرین و الصابرات و الخاشعین و الخاشعات و المتصدقین والمتصدقات و الصائمین و الصائمات و الحافظین فروجهم و الحافظات و الذاکرین ا…کثیراً و الذاکرات اعدّ اً… لهم مغفره و اجراً عظیماً )) . «همانا کلیه مردان و زنان مسلمان و مردان و زنان با ایمان و مردان و زنان اهل طاعت و عبادت و مردان و زنان راستگوی و مردان و زنان صابر و مردان و زنان خدا ترس و مردان و زنان خاشع و مردان و زنان خیر خواه و مسکین نواز و مردان زنان روزه دار و مردان و زنان با حفاظ و خود دار و مردان و زنانی که یاد خدا را بسیار می کنند ، بر همه آن ها خدا مغفرت و پاداش بزرگ مهیا ساخته است» و بدانید کسی که این اعمال را انجام دهد و مورد مغفرت خدا و پاداش خدا قرار گیرد  ، مومن است و خداوند قادر و توانا در مورد مومنین از سوره شریفه مومنون آیه ۱ چنین میگوید : ((قد افلح المومنون)) همانا اهل ایمان به فیروزی و رستگاری  رسیدند . پس بدانید که به پیروزی و رستگاری می رسید اگر مومن باشید و بدانید کسانی که در این جبهه های حق علیه باطل و نور علیه ظلمت می جنگند مومن هستند .پس بنا براین طبق آیه ی شریفه بالا  ، پیروزی و رستگاری  ، از آن آنان می باشد و بدانید که جنگ مطمئنا به نفع مومنین به پیروزی می رسد و پیروز می شوند. و ای مومنین که گام برای پیروزی اسلام  ومسلمین بر می دارید ، بدانید که شما مانند خانواده سید الشهدا(ع)گام در راهی سخت نهاده اید و چون شما نیز راه امام حسین(ع) را پیشه خود کرده اید و میکنید فکر می کنم که این وصایا و سفارشاتی  که حضرت سید الشهدا(ع) هنگام خداحافظی و وداع با خانواده مکرمه اش بیان کرده بتواند نیرو و مسیری برای ادامه راهتان به شما بدهد وشما را یاری  کند.

وصایای امام حسین(ع):

«خود را برای تحمل رنج ها و مصیبت ها آماده سازید و دل قوی دارید که قادر یکتا پشتیبان شماست و تنها اوست که شما را از شر دشمنان نجات می بخشد و عاقبت شما را به خیر می گرداند و دشمنان شما را به انواع عذاب ها و شکست ها دچار می گرداند . این مصیبت ها و سختی ها زود گذر و تمام شدنی است ولی به پاداش این جانفشانی ها و فداکاری ها به نعمت های ابدی و بی پایان خداوندی خواهید رسید و بر سریر کرامت تکیه خواهید زد . اگر می خواهید در مقام و عظمت شما خللی وارد نشود ، هیچ گاه زبان به شکایت نگشایید و آنچه را که از قدر و منزلت الهی شما می کاهد ، به زبان نیاورید».

چند وصیت دیگر دارم که این است که هیچ وقت دعا برای حفظ جان رهبر کبیر انقلاب فراموشتان نشود و نیز دعا برای  فرج آقا امام زمان (عج)از یادتان نرود و بدانید که این انقلاب اسلامی است که به خاطر اسلام بر پا شده است .

برای حفظ اسلام هرگز لب به شکایت نگشایید و صبور باشید و اعمال صالح انجام دهید و این را نیز به دیگران توصیه کنید که اگر این کار را انجام ندهید ، مطمئن باشید که در زیان و خسران هستید . این قسمت وصیت من بر مبنای سوره شریفه والعصر می باشد که خداوند عالمین فرموده اند:((والعصر ، ان الانسان لفی خسر ، الا الذین آمنوا و عملو الصالحات ، و تواصوا بالحق و تواصوا بالصبر)). هرگز مبارزه با آمریکا و کل امپریالیسم جهانی را فراموش نکنید و همیشه بیدار باشید و بکوشید . زیرا که دشمن هر لحظه که شما غافل شوید استفاده مورد نیاز خود را می کند و از شما خواهش می کنم که همیشه در خط امام و ولایت فقیه باشید و دست از دو دستگی ها بردارید و یکی باشید که رستگار و پیروز شوید . امیدوارم که وصیت نامه این عبد ا… مورد عمل شما قرار گیرد .

وصیتی چند به کسانی که در ایمان خود نسبت به جمهوری اسلامی تزلزل دارند :

 ای کسانی که نسبت به این نعمت الهی ناشکر می باشید و همیشه سعی در تضعیف آن دارید ، بدانید که این برکت الهی اگر از طرف خداوند به ما نمیرسید  ، و اگر

Continue reading

لوگوی سایت

برای حمایت وتبادل لینک باما کد زیررا کپی ودر سایت یا وبلاگ خود قراردهید

 

 

بایگانی شمسی

آمار بازدید سایت

* افراد آنلاین : 1
*کل مطالب سایت: 280
* مطالب منتشرشده : 280
* مطالب درصف انتشار: 0
* بازدید امروز : 36
* بازدید دیروز : 42
* بازدید کل : 1340912
* عمرسایت: 3350 روز