آرشیو موضوعی سایت

روی تصویر کلیک کنید

جستجوی حدیث مورد نظر

تبلیغات و اطلاع رسانی

آموزش نام نویسی درسایت درقسمت دانلود قرار گرفتاگرکلیپ برای شمانمایش ندادفلش پلی یرمرورگراز

اینجا
دانلودونصب کنید


کلیپ های موجود


با کیفیت نسبتا خوب در سایت قرارگرفت

وصیت به همسرش

وصیت‌نامه شهید به همسرش در آخرین نامه خود یک شب قبل از شهادت:

بسم الله الرحمن الرحیم

«کل نفس ذائقه الموت و إنما توفون أجورکم یوم القیامه فمن زحزح عن‌النار و أدخل الجنه فقد فاز و ماالحیوه الدنیا إلا متاع الغرور» هر نفسى شرب مرگ را خواهد چشید و محققا روز قیامت همه شما به مزد اعمال خود کاملا خواهید رسید. پس هرکس خود را از آتش جهنم دور داشت و به بهشت ابدى درآمد چنین کسى پیروزى و سعادت ابدى یافت و بدانید که زندگانى دنیا بجز متاعى فریبنده نخواهد بود. (آل عمران ۱۸۴)

خدایا به تو پناه مى‌برم از شر نفس اماره. نفسى که یک عمر مرا به طغیان علیه تو واداشت. نفسى که یک عمر گمراهم کرد، از صراط alinaghi abonasriتو دورم ساخت و به دنیا مشغولم کرد و از آخرت بازم داشت.

قبل از هرچیز خدمت تو همسر مهربان و فداکارم سلام عرض مى‌کنم. سلامى که از اعماق وجودم برمى‌خیزد. پس از عرض سلام مى‌خواهم که از شما تشکر بکنم. تشکر بخاطر رنجها، زحمتها و ناراحتى‌هایى که در این چند سال زندگى مشترکمان متحمل شدى و هیچگاه شکوه‌اى از آن نداشتى. تشکر بخاطر اینکه هیچگاه مانع جهادم نشدى و همواره صبر نمودى و تشکر بخاطر تربیت دو فرزندمان که براى آنها هم مادر بودى و هم جاى خالى مرا پر کردى و همچون پدر بودى و از این به بعد تربیت و پرورش آنها بر دوش شما سنگینى مى‌کند و امیدوارم که این وظیفه را همچون دیگر وظایف آنطورى که رضاى خدا در آن است به انجام برسانید. من شرمنده‌ام به خاطر اینکه هیچگاه نتوانستم وظیفه یک همسر بودن براى شما و پدر بودن را براى لیلا و علیرضا انجام دهم و اکثر در خارج از شهر بودم. اما دیگر اگر خدا بخواهد همه‌چیز تمام مى‌شود. من از خداوند مى‌خواهم که به شما ثواب صبر عطا نماید و با حضرت فاطمه(س) که سیده‌النساء است محشور بگرداند. همسرم بار دیگر آزمایشى در پیش است. آزمایش الهى که موفقیت در این آزمایش سعادت اخروى دربر خواهد داشت و من باید در این آزمایش جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و تقدیم مالک اصلى آن نمایم و شما نیز باید در این امتحان شریک شوید و با صبر خود ضربه سهمگین‌تر بر پیکر دشمن بزنید و همانطور که قبلا هم قول داده‌ام اگر خداوند شهادتم را قبول کند حتما شما را نیز شفاعت خواهم کرد و در آن دنیا در انتظار شما مى‌باشم.

اما چند تذکرى مى‌خواستم بنویسم که امید است Continue reading

لوگوی سایت

برای حمایت وتبادل لینک باما کد زیررا کپی ودر سایت یا وبلاگ خود قراردهید

 

 

بایگانی شمسی

آمار بازدید سایت

* افراد آنلاین : 1
*کل مطالب سایت: 280
* مطالب منتشرشده : 280
* مطالب درصف انتشار: 0
* بازدید امروز : 35
* بازدید دیروز : 37
* بازدید کل : 1342153
* عمرسایت: 3374 روز