آرشیو موضوعی سایت

روی تصویر کلیک کنید

جستجوی حدیث مورد نظر

تبلیغات و اطلاع رسانی

آموزش نام نویسی درسایت درقسمت دانلود قرار گرفتاگرکلیپ برای شمانمایش ندادفلش پلی یرمرورگراز

اینجا
دانلودونصب کنید


کلیپ های موجود


با کیفیت نسبتا خوب در سایت قرارگرفت

وصیت به همسرش

وصيت‌نامه شهيد به همسرش در آخرين نامه خود يك شب قبل از شهادت:

بسم الله الرحمن الرحيم

«كل نفس ذائقة الموت و إنما توفون أجوركم يوم القيامة فمن زحزح عن‌النار و أدخل الجنة فقد فاز و ماالحيوة الدنيا إلا متاع الغرور» هر نفسى شرب مرگ را خواهد چشيد و محققا روز قيامت همه شما به مزد اعمال خود كاملا خواهيد رسيد. پس هركس خود را از آتش جهنم دور داشت و به بهشت ابدى درآمد چنين كسى پيروزى و سعادت ابدى يافت و بدانيد كه زندگانى دنيا بجز متاعى فريبنده نخواهد بود. (آل عمران 184)

خدايا به تو پناه مى‌برم از شر نفس اماره. نفسى كه يك عمر مرا به طغيان عليه تو واداشت. نفسى كه يك عمر گمراهم كرد، از صراط alinaghi abonasriتو دورم ساخت و به دنيا مشغولم كرد و از آخرت بازم داشت.

قبل از هرچيز خدمت تو همسر مهربان و فداكارم سلام عرض مى‌كنم. سلامى كه از اعماق وجودم برمى‌خيزد. پس از عرض سلام مى‌خواهم كه از شما تشكر بكنم. تشكر بخاطر رنجها، زحمتها و ناراحتى‌هايى كه در اين چند سال زندگى مشتركمان متحمل شدى و هيچگاه شكوه‌اى از آن نداشتى. تشكر بخاطر اينكه هيچگاه مانع جهادم نشدى و همواره صبر نمودى و تشكر بخاطر تربيت دو فرزندمان كه براى آنها هم مادر بودى و هم جاى خالى مرا پر كردى و همچون پدر بودى و از اين به بعد تربيت و پرورش آنها بر دوش شما سنگينى مى‌كند و اميدوارم كه اين وظيفه را همچون ديگر وظايف آنطورى كه رضاى خدا در آن است به انجام برسانيد. من شرمنده‌ام به خاطر اينكه هيچگاه نتوانستم وظيفه يك همسر بودن براى شما و پدر بودن را براى ليلا و عليرضا انجام دهم و اكثر در خارج از شهر بودم. اما ديگر اگر خدا بخواهد همه‌چيز تمام مى‌شود. من از خداوند مى‌خواهم كه به شما ثواب صبر عطا نمايد و با حضرت فاطمه(س) كه سيدة‌النساء است محشور بگرداند. همسرم بار ديگر آزمايشى در پيش است. آزمايش الهى كه موفقيت در اين آزمايش سعادت اخروى دربر خواهد داشت و من بايد در اين آزمايش جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و تقديم مالك اصلى آن نمايم و شما نيز بايد در اين امتحان شريك شويد و با صبر خود ضربه سهمگين‌تر بر پيكر دشمن بزنيد و همانطور كه قبلا هم قول داده‌ام اگر خداوند شهادتم را قبول كند حتما شما را نيز شفاعت خواهم كرد و در آن دنيا در انتظار شما مى‌باشم.

اما چند تذكرى مى‌خواستم بنويسم كه اميد است Continue reading

لوگوی سایت

برای حمایت وتبادل لینک باما کد زیررا کپی ودر سایت یا وبلاگ خود قراردهید

 

 

بایگانی شمسی

آمار بازدید سایت

افراد آنلاین : 1
تعداد کل مطالب : 280
بازدید امروز : 46
بازدید دیروز : 64
بازدید کل : 1336158