آرشیو موضوعی سایت

روی تصویر کلیک کنید

جستجوی حدیث مورد نظر

تبلیغات و اطلاع رسانی

آموزش نام نویسی درسایت درقسمت دانلود قرار گرفتاگرکلیپ برای شمانمایش ندادفلش پلی یرمرورگراز

اینجا
دانلودونصب کنید


کلیپ های موجود


با کیفیت نسبتا خوب در سایت قرارگرفت

وصیت نامه عمومی

بسم الله الرحمن الرحيم

أشهد أن لا إله إلا الله وحده لا شريك له و أشهد أن محمدا عبده و رسوله و أشهد أن أميرالمؤمنين و أولاده المعصومين حجج الله. شهادتalinaghi abonasri مى‌دهم كه خدايى به جز خداوند يكتا نيست و حضرت محمد(ص) خاتم پيامبران و رسول بحق خداست و شهادت مى‌دهم كه حضرت على(ع) و يازده فرزندش جانشينان برحق رسول گرامى و اولياء و حجت خداوند مى‌باشند و شهادت مى‌دهم كه حضرت مهدى(عج) امام عصر و زمان مى‌باشد و به مصلحت الهى از ديده‌ها پنهان مى‌باشد. شهادت ميدهم كه بار ديگر پرچم اسلام به دست بازوان پرتوان فرزند حضرت زهرا(س) و نماينده امام زمان(عج) برفراز كشور ايران برافراشته شد و اميد است كه پرچم را به دست صاحب اصلى يعنى حضرت مهدى(عج) بسپاريم.

سروران عزيزم: امروز چشم اميد تمام مستضعفان جهان به سوى حركت شما دوخته شده است. سعى كنيد شمعى نورانى باشيد تا آنها از وجود شما استفاده كنند. مبادا امام امت را تنها بگذاريد كه همچون قوم نوح به غضب الهى دچار مى‌شويد. خدايا: پيام امام را از جان و دل شنيدم و در محراب سنگر سر به سجده خونين مى‌گذارم تا لبيك‌گويش باشم. خدايا بنده روسياه و گناهكارم، بار ديگر عازم سرزمين مقدس هستم. اميد است كه اين بار از اين بنده گنه‌كارت راضى و خشنود باشى و او را همچون دگر عاشقان درگاهت بسوى خود بخوانى و از اين دنيا و اين ماديت و اين عصيان‌ها و معصيت‌ها نجاتش دهى. برادران و خواهران عزيزم: شهدا حجت را بر همه تمام كردند و جاى هيچگونه عذر و بهانه‌اى نيست. همه ما در قبال خون شهدا مسئول هستيم، پس بكوشيم كه دين اين شهداء را اداء كنيم كه فردا شرمنده آنها نباشيم. عزيزان، تقواى الهى را پيشه كنيد و آخرتتان را فداى زندگى مادى چندروزه نگردانيد. عزيزان به ريسمان الهى چنگ بزنيد و صفوفتان را فشرده‌تر كنيد تا اين شياطين نتوانند در ميان صفوف شما رخنه كنند. امر به معروف و نهى از منكر همواره در بين خودتان زنده نگهداريد، چون جامعه‌اى كه در آن امر به معروف و نهى از منكر نباشد خيلى زود سقوط مى‌كند. بار ديگر سفارش مى‌كنم شما را به امام كه امام را تنها نگذاريد و پيامش را، و پيامش را و پيامش را از جان و دل اطاعت كنيد.

پدر و مادرم، بدانيد كه من اين راه را با آگاهى كامل انتخاب كردم و روزى كه لباس مقدس پاسدارى را پوشيدم خود را آماده هرگونه خطر و جانبازى در راه انقلاب كردم و همان روز خود را وقف انقلاب نمودم. اميد است كه خداوند قبول گرداند و اميدوارم كه شما هم بعد از مرگ من ايمانتان نسبت به انقلاب و اسلام محكم‌تر شود و با صبرتان ضربه ديگرى بر پوزه ابرقدرتها بزنيد و گريه‌تان به ياد شهداى كربلا باشد كه با لب عطشان در كنار رود دجله و فرات شهيد شدند و از شما عاجزانه مى‌خواهم كه مرا حلال كنيد.

برادران و خواهران، من فانى شما را هم به خدا مى‌سپارم و از خداوند مى‌خواهم كه شما را Continue reading

لوگوی سایت

برای حمایت وتبادل لینک باما کد زیررا کپی ودر سایت یا وبلاگ خود قراردهید

 

 

بایگانی شمسی

آمار بازدید سایت

افراد آنلاین : 1
تعداد کل مطالب : 280
بازدید امروز : 51
بازدید دیروز : 64
بازدید کل : 1336163