آرشیو موضوعی سایت

روی تصویر کلیک کنید

جستجوی حدیث مورد نظر

تبلیغات و اطلاع رسانی

آموزش نام نویسی درسایت درقسمت دانلود قرار گرفتاگرکلیپ برای شمانمایش ندادفلش پلی یرمرورگراز

اینجا
دانلودونصب کنید


کلیپ های موجود


با کیفیت نسبتا خوب در سایت قرارگرفت

وصیت نامه عمومی

بسم الله الرحمن الرحیم

أشهد أن لا إله إلا الله وحده لا شریک له و أشهد أن محمدا عبده و رسوله و أشهد أن أمیرالمؤمنین و أولاده المعصومین حجج الله. شهادتalinaghi abonasri مى‌دهم که خدایى به جز خداوند یکتا نیست و حضرت محمد(ص) خاتم پیامبران و رسول بحق خداست و شهادت مى‌دهم که حضرت على(ع) و یازده فرزندش جانشینان برحق رسول گرامى و اولیاء و حجت خداوند مى‌باشند و شهادت مى‌دهم که حضرت مهدى(عج) امام عصر و زمان مى‌باشد و به مصلحت الهى از دیده‌ها پنهان مى‌باشد. شهادت میدهم که بار دیگر پرچم اسلام به دست بازوان پرتوان فرزند حضرت زهرا(س) و نماینده امام زمان(عج) برفراز کشور ایران برافراشته شد و امید است که پرچم را به دست صاحب اصلى یعنى حضرت مهدى(عج) بسپاریم.

سروران عزیزم: امروز چشم امید تمام مستضعفان جهان به سوى حرکت شما دوخته شده است. سعى کنید شمعى نورانى باشید تا آنها از وجود شما استفاده کنند. مبادا امام امت را تنها بگذارید که همچون قوم نوح به غضب الهى دچار مى‌شوید. خدایا: پیام امام را از جان و دل شنیدم و در محراب سنگر سر به سجده خونین مى‌گذارم تا لبیک‌گویش باشم. خدایا بنده روسیاه و گناهکارم، بار دیگر عازم سرزمین مقدس هستم. امید است که این بار از این بنده گنه‌کارت راضى و خشنود باشى و او را همچون دگر عاشقان درگاهت بسوى خود بخوانى و از این دنیا و این مادیت و این عصیان‌ها و معصیت‌ها نجاتش دهى. برادران و خواهران عزیزم: شهدا حجت را بر همه تمام کردند و جاى هیچگونه عذر و بهانه‌اى نیست. همه ما در قبال خون شهدا مسئول هستیم، پس بکوشیم که دین این شهداء را اداء کنیم که فردا شرمنده آنها نباشیم. عزیزان، تقواى الهى را پیشه کنید و آخرتتان را فداى زندگى مادى چندروزه نگردانید. عزیزان به ریسمان الهى چنگ بزنید و صفوفتان را فشرده‌تر کنید تا این شیاطین نتوانند در میان صفوف شما رخنه کنند. امر به معروف و نهى از منکر همواره در بین خودتان زنده نگهدارید، چون جامعه‌اى که در آن امر به معروف و نهى از منکر نباشد خیلى زود سقوط مى‌کند. بار دیگر سفارش مى‌کنم شما را به امام که امام را تنها نگذارید و پیامش را، و پیامش را و پیامش را از جان و دل اطاعت کنید.

پدر و مادرم، بدانید که من این راه را با آگاهى کامل انتخاب کردم و روزى که لباس مقدس پاسدارى را پوشیدم خود را آماده هرگونه خطر و جانبازى در راه انقلاب کردم و همان روز خود را وقف انقلاب نمودم. امید است که خداوند قبول گرداند و امیدوارم که شما هم بعد از مرگ من ایمانتان نسبت به انقلاب و اسلام محکم‌تر شود و با صبرتان ضربه دیگرى بر پوزه ابرقدرتها بزنید و گریه‌تان به یاد شهداى کربلا باشد که با لب عطشان در کنار رود دجله و فرات شهید شدند و از شما عاجزانه مى‌خواهم که مرا حلال کنید.

برادران و خواهران، من فانى شما را هم به خدا مى‌سپارم و از خداوند مى‌خواهم که شما را Continue reading

لوگوی سایت

برای حمایت وتبادل لینک باما کد زیررا کپی ودر سایت یا وبلاگ خود قراردهید

 

 

بایگانی شمسی

آمار بازدید سایت

* افراد آنلاین : 1
*کل مطالب سایت: 280
* مطالب منتشرشده : 280
* مطالب درصف انتشار: 0
* بازدید امروز : 35
* بازدید دیروز : 37
* بازدید کل : 1342153
* عمرسایت: 3374 روز