آرشیو موضوعی سایت

روی تصویر کلیک کنید

جستجوی حدیث مورد نظر

تبلیغات و اطلاع رسانی

آموزش نام نویسی درسایت درقسمت دانلود قرار گرفتاگرکلیپ برای شمانمایش ندادفلش پلی یرمرورگراز

اینجا
دانلودونصب کنید


کلیپ های موجود


با کیفیت نسبتا خوب در سایت قرارگرفت

علی نقی ابونصری

وصیت‌نامه شهید به همسرش در آخرین نامه خود یک شب قبل از شهادت:

بسم الله الرحمن الرحیم

«کل نفس ذائقه الموت و إنما توفون أجورکم یوم القیامه فمن زحزح عن‌النار و أدخل الجنه فقد فاز و ماالحیوه الدنیا إلا متاع الغرور» هر نفسى شرب مرگ را خواهد چشید و محققا روز قیامت همه شما به مزد اعمال خود کاملا خواهید رسید. پس هرکس خود را از آتش جهنم دور داشت و به بهشت ابدى درآمد چنین کسى پیروزى و سعادت ابدى یافت و بدانید که زندگانى دنیا بجز متاعى فریبنده نخواهد بود. (آل عمران ۱۸۴)

خدایا به تو پناه مى‌برم از شر نفس اماره. نفسى که یک عمر مرا به طغیان علیه تو واداشت. نفسى که یک عمر گمراهم کرد، از صراط alinaghi abonasriتو دورم ساخت و به دنیا مشغولم کرد و از آخرت بازم داشت.

قبل از هرچیز خدمت تو همسر مهربان و فداکارم سلام عرض مى‌کنم. سلامى که از اعماق وجودم برمى‌خیزد. پس از عرض سلام مى‌خواهم که از شما تشکر بکنم. تشکر بخاطر رنجها، زحمتها و ناراحتى‌هایى که در این چند سال زندگى مشترکمان متحمل شدى و هیچگاه شکوه‌اى از آن نداشتى. تشکر بخاطر اینکه هیچگاه مانع جهادم نشدى و همواره صبر نمودى و تشکر بخاطر تربیت دو فرزندمان که براى آنها هم مادر بودى و هم جاى خالى مرا پر کردى و همچون پدر بودى و از این به بعد تربیت و پرورش آنها بر دوش شما سنگینى مى‌کند و امیدوارم که این وظیفه را همچون دیگر وظایف آنطورى که رضاى خدا در آن است به انجام برسانید. من شرمنده‌ام به خاطر اینکه هیچگاه نتوانستم وظیفه یک همسر بودن براى شما و پدر بودن را براى لیلا و علیرضا انجام دهم و اکثر در خارج از شهر بودم. اما دیگر اگر خدا بخواهد همه‌چیز تمام مى‌شود. من از خداوند مى‌خواهم که به شما ثواب صبر عطا نماید و با حضرت فاطمه(س) که سیده‌النساء است محشور بگرداند. همسرم بار دیگر آزمایشى در پیش است. آزمایش الهى که موفقیت در این آزمایش سعادت اخروى دربر خواهد داشت و من باید در این آزمایش جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و تقدیم مالک اصلى آن نمایم و شما نیز باید در این امتحان شریک شوید و با صبر خود ضربه سهمگین‌تر بر پیکر دشمن بزنید و همانطور که قبلا هم قول داده‌ام اگر خداوند شهادتم را قبول کند حتما شما را نیز شفاعت خواهم کرد و در آن دنیا در انتظار شما مى‌باشم.

اما چند تذکرى مى‌خواستم بنویسم که امید است Continue reading

بسم الله الرحمن الرحیم

أشهد أن لا إله إلا الله وحده لا شریک له و أشهد أن محمدا عبده و رسوله و أشهد أن أمیرالمؤمنین و أولاده المعصومین حجج الله. شهادتalinaghi abonasri مى‌دهم که خدایى به جز خداوند یکتا نیست و حضرت محمد(ص) خاتم پیامبران و رسول بحق خداست و شهادت مى‌دهم که حضرت على(ع) و یازده فرزندش جانشینان برحق رسول گرامى و اولیاء و حجت خداوند مى‌باشند و شهادت مى‌دهم که حضرت مهدى(عج) امام عصر و زمان مى‌باشد و به مصلحت الهى از دیده‌ها پنهان مى‌باشد. شهادت میدهم که بار دیگر پرچم اسلام به دست بازوان پرتوان فرزند حضرت زهرا(س) و نماینده امام زمان(عج) برفراز کشور ایران برافراشته شد و امید است که پرچم را به دست صاحب اصلى یعنى حضرت مهدى(عج) بسپاریم.

سروران عزیزم: امروز چشم امید تمام مستضعفان جهان به سوى حرکت شما دوخته شده است. سعى کنید شمعى نورانى باشید تا آنها از وجود شما استفاده کنند. مبادا امام امت را تنها بگذارید که همچون قوم نوح به غضب الهى دچار مى‌شوید. خدایا: پیام امام را از جان و دل شنیدم و در محراب سنگر سر به سجده خونین مى‌گذارم تا لبیک‌گویش باشم. خدایا بنده روسیاه و گناهکارم، بار دیگر عازم سرزمین مقدس هستم. امید است که این بار از این بنده گنه‌کارت راضى و خشنود باشى و او را همچون دگر عاشقان درگاهت بسوى خود بخوانى و از این دنیا و این مادیت و این عصیان‌ها و معصیت‌ها نجاتش دهى. برادران و خواهران عزیزم: شهدا حجت را بر همه تمام کردند و جاى هیچگونه عذر و بهانه‌اى نیست. همه ما در قبال خون شهدا مسئول هستیم، پس بکوشیم که دین این شهداء را اداء کنیم که فردا شرمنده آنها نباشیم. عزیزان، تقواى الهى را پیشه کنید و آخرتتان را فداى زندگى مادى چندروزه نگردانید. عزیزان به ریسمان الهى چنگ بزنید و صفوفتان را فشرده‌تر کنید تا این شیاطین نتوانند در میان صفوف شما رخنه کنند. امر به معروف و نهى از منکر همواره در بین خودتان زنده نگهدارید، چون جامعه‌اى که در آن امر به معروف و نهى از منکر نباشد خیلى زود سقوط مى‌کند. بار دیگر سفارش مى‌کنم شما را به امام که امام را تنها نگذارید و پیامش را، و پیامش را و پیامش را از جان و دل اطاعت کنید.

پدر و مادرم، بدانید که من این راه را با آگاهى کامل انتخاب کردم و روزى که لباس مقدس پاسدارى را پوشیدم خود را آماده هرگونه خطر و جانبازى در راه انقلاب کردم و همان روز خود را وقف انقلاب نمودم. امید است که خداوند قبول گرداند و امیدوارم که شما هم بعد از مرگ من ایمانتان نسبت به انقلاب و اسلام محکم‌تر شود و با صبرتان ضربه دیگرى بر پوزه ابرقدرتها بزنید و گریه‌تان به یاد شهداى کربلا باشد که با لب عطشان در کنار رود دجله و فرات شهید شدند و از شما عاجزانه مى‌خواهم که مرا حلال کنید.

برادران و خواهران، من فانى شما را هم به خدا مى‌سپارم و از خداوند مى‌خواهم که شما را Continue reading

لوگوی سایت

برای حمایت وتبادل لینک باما کد زیررا کپی ودر سایت یا وبلاگ خود قراردهید

 

 

بایگانی شمسی

آمار بازدید سایت

* افراد آنلاین : 1
*کل مطالب سایت: 280
* مطالب منتشرشده : 280
* مطالب درصف انتشار: 0
* بازدید امروز : 35
* بازدید دیروز : 37
* بازدید کل : 1342153
* عمرسایت: 3374 روز