آرشیو موضوعی سایت

روی تصویر کلیک کنید

جستجوی حدیث مورد نظر

تبلیغات و اطلاع رسانی

آموزش نام نویسی درسایت درقسمت دانلود قرار گرفتاگرکلیپ برای شمانمایش ندادفلش پلی یرمرورگراز

اینجا
دانلودونصب کنید


کلیپ های موجود


با کیفیت نسبتا خوب در سایت قرارگرفت

تخریب چیان

دفتر دوم :

پشت سیم خاردار تک رشته ای نشسته ام در گرگ ومیش سحرگاه . اینجا دهلاویه است . گوشه ای از سرزمینی مقدس . در اطرافم موج میزند دریایی از جوانانی که آمده اند تا لبیک گوی پیر و مرادشان باشند ، حتی به قیمت نثار جان . سنگینی کوله آر پی جی شانه های شانزده ساله ام را خم گرده است . نجوایی آهسته در گوشها می پیچد : وقت نماز است . دو رکعت نماز عشق ، ارزشمند ترین ذخیره .

در روشنای سپیده دم چند نفر را می بینم که در آنسوی سیم خاردار ، در زیر خاکریز دشمن ، سینه خیز جلو می روند . خدایا اینها دیگر کیستند ؟ فرمانده دسته که در کنارم نشسته است می گوید : اینها بچه های تخریب هستند . بی اختیار دلم هوایشان می کند .

اینطور شد که یکسال بعد وقتی معاونت نیروی انسانی تیپ امام سجاد (ع) در میدان صبحگاه اعلام کرد که برای واحد تخریب نیرو می خواهند ، درنگ نکردم . حالا من هم با افتخار می گویم که یک تخریبچی هستم .

اینجا اردوگاه شهید اشرفی اصفهانی است . مر کز آموزش تخریب در جنوب . جوانی لاغر اندام و ریز نقش با چشمانی نافذ که احساس می کنی قلبت را سوراخ می کند به آموزشی های تازه وارد خوش آمد می گوید . آقا سید صدایش میکنند . آقا سید مقداد . سرداری گمنام در میان گمنامان تاریخ این مرز و بوم .

اولین بار که حسین را دیدم ، اینجا بود . برادر ایرلو خطابش می کردند . با همه تفاوت داشت . قد بلند و چهار شانه . ما جنوبیهای سیاه و سبزه ، تعجب می کردیم از سفیدی سیمایش با آن چشمهای آبی که میترسیدی در عمقش غرق شوی . مدیر داخلی اردوگاه بود . در عین خشکی و جذبه ، در عمق چشمانش محبت موج می زد .

دوست داشتنی بود . کاش هیچگاه نمی دیدی آنچه را که باید از دست بدهی .

وقتی به تخریب تیپ المهدی (عج) آمدم ، تنها کسی را که می شناختم حسین بو د که حالا مسئول تخریب تیپ بود . کم کم با بچه ها آشنا شدم . علی قاسمی ، غلامرضا باصولی ، غلامرضا جوان ،

محمد بلاغی ، سید حمید رضا رضا زاده و …. .

یکی دو ماه که گذشت حسین پیشنهاد داد تا اطلاعات رزمی تخریب را راه اندازی کنم . ثبت میادین مین خودی و دشمن . کار منظمی بود . نیاز به دقت فراوان داشت . از اینجا بود که با نامت آشنا شدم . هر وقت از نظم و دقت در کار سخن به میان می آمد ، حسین با شور و شوق خاصی می گفت : صبر کن علی بیاید تا ببینی نظم یعنی چه .

اینگونه بود که نادیده ، ذره ذره عاشقت شدم . چه انتظار سختی است ، انتظار نادیده ها . پس کی می آیی ؟ دلم پوسید در این چادرهای پر ، خالی از تو

لوگوی سایت

برای حمایت وتبادل لینک باما کد زیررا کپی ودر سایت یا وبلاگ خود قراردهید

 

 

بایگانی شمسی

آمار بازدید سایت

* افراد آنلاین : 1
*کل مطالب سایت: 280
* مطالب منتشرشده : 280
* مطالب درصف انتشار: 0
* بازدید امروز : 27
* بازدید دیروز : 39
* بازدید کل : 1342228
* عمرسایت: 3376 روز