آرشیو موضوعی سایت

روی تصویر کلیک کنید

جستجوی حدیث مورد نظر

تبلیغات و اطلاع رسانی

آموزش نام نویسی درسایت درقسمت دانلود قرار گرفتاگرکلیپ برای شمانمایش ندادفلش پلی یرمرورگراز

اینجا
دانلودونصب کنید


کلیپ های موجود


با کیفیت نسبتا خوب در سایت قرارگرفت

3-آخرین نامه

بسم ا… الرحمن الرحیم

یا ایتها النفس المطمئنه ارجعی الی ربک راضیهً المرضیّه فالدخلی فی عبادی و ادخلی جنّتی

برای آخرین بار سلام علیکم جمیعا

سلام بر صاحب الزمان ، سلام ،بر امام امت اسلام و سلام بر بندگانی که حقیقت را یافته و به دنبالش می روندو تا آنجایی روند تا اجل rezazadehمهلت را تنگ کند . سلام بر بندگانی که از خدا خواسته اند و خدا هم اجابت کرده است ایشانرا و حتی به خود وا نمانده اند  ان شاء ا… .من اگر مسلمانم و اگر در راه اسلام قدمی باشم من اگر به جبهه آمدم نه به دلیل نیاز اسلام به من یا نیاز جبهه به من بود بلکه من و تمام مخلوقات به اسلام نیازمندند ومن به جبهه نیاز داشتم نه او به من . من احتیاج داشتم که بیایم و مرگ را نزدیک ببینم تا بتوانم بهتر حقیقت را دریابم و بهتر خدای خود را بشناسم و مستقیم تر حرکت کنم و حالا که ان شاء ا.. شهید شده ام ان شاء ا… حاجتم برآورده است  و خدای خود را یافته ام و غنی شدم. ما همه فقیر یم ما همه محتاجیم و جز الله برآورنده ای نیست . بهوش باشید و به ایمانتان عمل کنید که وگرنه زیانکارید و بعداً متوجه می شوید . حضرت علی (ع) با همه عظمتش می نالد که سفری دراز و توشه ای  کم دارم پس وای بحال ما . حضرت علی (ع) با عصمتش می نالد که ظلم به نفسش کرده پس وای به حال ما . اگر میخواهیم راه یافته باشیم ، اگر می خواهیم حقجو باشیم هر چه را می دانیم عمل کنیم و به امید روزهای آخر نباشیم که شاید فرصت نباشد . باید صادق باشیم و نگوییم چیزی را که عمل نمی کنیم . که قرآن می فرماید : ((لم تقولون ما لا تفعلون))

حضرت علی (ع) می فرماید : ((حاسبو قبل ان تحاسبو)) به حساب خود برس قبل آنکه به حسابت برسند . حال که من فرصت به حساب رسیدن خود را ندارم از شما می خواهم به حسابم برسید . نیمی از ثلث اموالم را به بیت المال تحویل داده و از نیم بقیه برایم ۴۰ روز روزه قضا با ۴ مد طعام و ۲۰۰۰رکعت نماز قضا بخرید . و اضافی را به ثلث پدرم اضاف کنید . و دو ثلث دیگر را هر طور که شرع مقدس دستور فرموده زیر نظر عزیز جون مصرف کنید .

عزیز جون مرا حلال کنید من در طول عمرم اشتباهات زیادی داشتم و فعلا دستم کوتاه است . از شما می خواخم مرا حلال کنید و از خدا طلب مغفرت برایم کنید و مرا در آرامگاه خصوصی دفن نکنید . مادر عزیز، امام خمینی می فرماید : عزاداری کردن برای شهیدی (امام حسین (ع) )که همه چیز را در راه اسلام داد یک مسئله سیاسی است .بنا به گفته ی امام برای امام حسین(ع) گریه می کنیم تا خط سرخ شهادت Continue reading

لوگوی سایت

برای حمایت وتبادل لینک باما کد زیررا کپی ودر سایت یا وبلاگ خود قراردهید

 

 

بایگانی شمسی

آمار بازدید سایت

* افراد آنلاین : 1
*کل مطالب سایت: 280
* مطالب منتشرشده : 280
* مطالب درصف انتشار: 0
* بازدید امروز : 27
* بازدید دیروز : 39
* بازدید کل : 1342228
* عمرسایت: 3376 روز