آرشیو موضوعی سایت

سرعت وقالب سایت

ارزشیابی شما از سرعت وقالب سایت

Loading ... Loading ...

روی تصویر کلیک کنید

آمار سایت

جستجوی حدیث مورد نظر

تبلیغات و اطلاع رسانی

آموزش نام نویسی درسایت درقسمت دانلود قرار گرفتاگرکلیپ برای شمانمایش ندادفلش پلی یرمرورگراز

اینجا
دانلودونصب کنید


کلیپ های موجود


با کیفیت نسبتا خوب در سایت قرارگرفت

3-آخرین نامه

بسم ا… الرحمن الرحیم

یا ایتها النفس المطمئنه ارجعی الی ربک راضیةً المرضیّه فالدخلی فی عبادی و ادخلی جنّتی

برای آخرین بار سلام علیکم جمیعا

سلام بر صاحب الزمان ، سلام ،بر امام امت اسلام و سلام بر بندگانی که حقیقت را یافته و به دنبالش می روندو تا آنجایی روند تا اجل rezazadehمهلت را تنگ کند . سلام بر بندگانی که از خدا خواسته اند و خدا هم اجابت کرده است ایشانرا و حتی به خود وا نمانده اند  ان شاء ا… .من اگر مسلمانم و اگر در راه اسلام قدمی باشم من اگر به جبهه آمدم نه به دلیل نیاز اسلام به من یا نیاز جبهه به من بود بلکه من و تمام مخلوقات به اسلام نیازمندند ومن به جبهه نیاز داشتم نه او به من . من احتیاج داشتم که بیایم و مرگ را نزدیک ببینم تا بتوانم بهتر حقیقت را دریابم و بهتر خدای خود را بشناسم و مستقیم تر حرکت کنم و حالا که ان شاء ا.. شهید شده ام ان شاء ا… حاجتم برآورده است  و خدای خود را یافته ام و غنی شدم. ما همه فقیر یم ما همه محتاجیم و جز الله برآورنده ای نیست . بهوش باشید و به ایمانتان عمل کنید که وگرنه زیانکارید و بعداً متوجه می شوید . حضرت علی (ع) با همه عظمتش می نالد که سفری دراز و توشه ای  کم دارم پس وای بحال ما . حضرت علی (ع) با عصمتش می نالد که ظلم به نفسش کرده پس وای به حال ما . اگر میخواهیم راه یافته باشیم ، اگر می خواهیم حقجو باشیم هر چه را می دانیم عمل کنیم و به امید روزهای آخر نباشیم که شاید فرصت نباشد . باید صادق باشیم و نگوییم چیزی را که عمل نمی کنیم . که قرآن می فرماید : ((لم تقولون ما لا تفعلون))

حضرت علی (ع) می فرماید : ((حاسبو قبل ان تحاسبو)) به حساب خود برس قبل آنکه به حسابت برسند . حال که من فرصت به حساب رسیدن خود را ندارم از شما می خواهم به حسابم برسید . نیمی از ثلث اموالم را به بیت المال تحویل داده و از نیم بقیه برایم 40 روز روزه قضا با 4 مد طعام و 2000رکعت نماز قضا بخرید . و اضافی را به ثلث پدرم اضاف کنید . و دو ثلث دیگر را هر طور که شرع مقدس دستور فرموده زیر نظر عزیز جون مصرف کنید .

عزیز جون مرا حلال کنید من در طول عمرم اشتباهات زیادی داشتم و فعلا دستم کوتاه است . از شما می خواخم مرا حلال کنید و از خدا طلب مغفرت برایم کنید و مرا در آرامگاه خصوصی دفن نکنید . مادر عزیز، امام خمینی می فرماید : عزاداری کردن برای شهیدی (امام حسین (ع) )که همه چیز را در راه اسلام داد یک مسئله سیاسی است .بنا به گفته ی امام برای امام حسین(ع) گریه می کنیم تا خط سرخ شهادت Continue reading

مطالب سایت

ارزشیابی شما از مطالب سایت

  • عالی (41%, 22 نفر)
  • خیلی خوب (20%, 11 نفر)
  • خوب (22%, 12 نفر)
  • متوسط (9%, 5 نفر)
  • ضعیف (7%, 4 نفر)

کل آراء: 54

Loading ... Loading ...

لوگوی سایت

برای حمایت وتبادل لینک باما کد زیررا کپی ودر سایت یا وبلاگ خود قراردهید

 

 

بایگانی شمسی