آرشیو موضوعی سایت

روی تصویر کلیک کنید

جستجوی حدیث مورد نظر

تبلیغات و اطلاع رسانی

آموزش نام نویسی درسایت درقسمت دانلود قرار گرفتاگرکلیپ برای شمانمایش ندادفلش پلی یرمرورگراز

اینجا
دانلودونصب کنید


کلیپ های موجود


با کیفیت نسبتا خوب در سایت قرارگرفت

وصیت نامه

و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل ا… امواتا بل احیاء عند ربهم یرز قون.

شهدا را مرده نپندارید بلکه آنها زنده اند و نزد خدای روزی می خورند .

با سلام و درود به رهبر عزیز انقلاب و با درود به رزمندگان کفر ستیز اسلام و با سلام به شهدا از صدر اسلام تا کربلای ایران و با سلام فراوان به اسراءو مفقودین .

در ابتدای وصیت نامه خویش سخن دارم با پدر و مادرم :پدر و مادر عزیزم اگر بیاری خداوند این سعادت را پیدا کردم که به خیل شهدا بپیوندم در شهادتم گریه نکنید و زینب وار صبر پیشه کنید مادرم و پدرم من امانتی بیشتر در دست شما نبودم و حال هم خداوند اینazad davar امانت را از شما گرفته است پدرم می دانم که شهادت من برای شما چقدر دردناک است ولی بایستی همچون پدران و مادران شهدا صبر داشته باشید هر چند که من از میان شما می روم  اما هرگز ناراحت نباشید . پدر جان من می دانم که برای بزرگ کردنم چه زحماتی کشیده اید تا ،بنده را به این سن رسانید و زحمات شما قابل شمارش نمی باشد اماباید افتخار کنید که فرزندتان در راه حفظ دین و میهنش به شهادت رسیده و شکر کنید که این سعادت نصیب من شده است . پدر جان  اگر حالا ما جوانها بپا خیزیم و به جهاد علیه صدام          برویم و او راشکست دهیم دیگر کس جرات  نمی کند به خاک میهن عزیزمان حمله کند . پدر جان حال نوبت ما جوانها است که برای حفظ دین و ناموس خویش به جبهه برویم و تا آخرین قطره خون خود بجنگیم  . پدر جان د رشهادت من شما همچنان بایذ صبور باشید فکر کنید که فرزندتان مسابقه دارد و هر لحظه کیفش را بدو ش می کشد که به مسابقه برود . پدر جان من علاقه زیادی به ورزش داشتم که از ورز ش بطور مثبت استفاده کنم چون بحث ورزش شد از دوستان ورزشکار خود می خواهم که در کنار ورزش به وضع مملکت خم توجه داشته باشند و همواره به تقلا با سلامتی هم کمک کنند ، دوستان عزیز اگر از دوست حقیر خودتان ابراهیم آزاد داورناراحتی و بدی یا چیز دیگر یدیده اید امیدوارم بخوبی خودتان مرا ببخشید در اینجا چند کلمه با برادران و خواهران خویش می گویم شما در زندگی از ه رکس به من نزدیکتر بوده اید از شما عزیزان می خواهم که در شهادت من دشمن را از خودتان خوشحال نکنید و از شما خواهش می کنم که در زندگی همواره یار و یاور یکدیگر باشید و سعی کنید به گفته های پدر و مادر گوش فرا دهید چون آنها بجز خیر شما و خوشبختی شما چیزی نمی خواهند آنها آرزو دارند که شما در زندگی همیشه  موفق باشید . خواهرانم از شما می خواهم که همچنان حجاب خودتان را رعایت کنید چون حفظ حجاب شما کوبنده تر از خون من است که به زمین می ریزد . خواهرم در شهادتم گریه نکنید و اگر هم خواستید گریه کنید دشمنان از شما خوشحال نشوند چند کلمه با برادرم اسماعیل سخن دارم ، اسماعیل جان من بمدت هشت سال انتظارت می کشیدم و خیلی دوست داشتم که تو را ببینم اسماعیل جان حال که تو را ندیدم و به شهادت نائل آمدم همینطور به آرزوی دیرینه خود رسیده ام از تو می خواهم که همیشه یارو یاور انقلاب اسلامی باشید و راه من را ادامه دهید و اسلحه من که به زمین افتاده بردارید و راه من را ادامه دهید . در پایان سخنی با فرزندان خواهرخویش دارم.

ابتدا با عرض سلام خدمت شما عزیزان در شهادت من گریه نکنید و ناراحت نشوید از اینکه دایی شما شهید شده ،چون شما هنوز چهار دایی دیگر دارید و آنها جای مرا پر می کنند از شما عزیزان می خواهم که درسهایتان را ادامه دهید تا در آینده یک فرد مفید برای جامعه باشید .

خدایا ؛خدایا تا انقلاب مهدی (عج)حتی کنار مهدی خمینی را نگهدار

لوگوی سایت

برای حمایت وتبادل لینک باما کد زیررا کپی ودر سایت یا وبلاگ خود قراردهید

 

 

بایگانی شمسی

آمار بازدید سایت

* افراد آنلاین : 1
*کل مطالب سایت: 280
* مطالب منتشرشده : 280
* مطالب درصف انتشار: 0
* بازدید امروز : 19
* بازدید دیروز : 82
* بازدید کل : 1340009
* عمرسایت: 3317 روز