آرشیو موضوعی سایت

سرعت وقالب سایت

ارزشیابی شما از سرعت وقالب سایت

Loading ... Loading ...

روی تصویر کلیک کنید

آمار سایت

جستجوی حدیث مورد نظر

تبلیغات و اطلاع رسانی

آموزش نام نویسی درسایت درقسمت دانلود قرار گرفتاگرکلیپ برای شمانمایش ندادفلش پلی یرمرورگراز

اینجا
دانلودونصب کنید


کلیپ های موجود


با کیفیت نسبتا خوب در سایت قرارگرفت

وصیت نامه

و لا تحسبن الذين قتلوا فی سبيل ا… امواتا بل احياء عند ربهم يرز قون.

شهدا را مرده نپنداريد بلکه آنها زنده اند و نزد خدای روزی می خورند .

با سلام و درود به رهبر عزیز انقلاب و با درود به رزمندگان کفر ستیز اسلام و با سلام به شهدا از صدر اسلام تا کربلای ایران و با سلام فراوان به اسراءو مفقودین .

در ابتدای وصیت نامه خویش سخن دارم با پدر و مادرم :پدر و مادر عزیزم اگر بیاری خداوند این سعادت را پیدا کردم که به خیل شهدا بپیوندم در شهادتم گریه نکنید و زینب وار صبر پیشه کنید مادرم و پدرم من امانتی بیشتر در دست شما نبودم و حال هم خداوند اینazad davar امانت را از شما گرفته است پدرم می دانم که شهادت من برای شما چقدر دردناک است ولی بایستی همچون پدران و مادران شهدا صبر داشته باشید هر چند که من از میان شما می روم  اما هرگز ناراحت نباشید . پدر جان من می دانم که برای بزرگ کردنم چه زحماتی کشیده اید تا ،بنده را به این سن رسانید و زحمات شما قابل شمارش نمی باشد اماباید افتخار کنید که فرزندتان در راه حفظ دین و میهنش به شهادت رسیده و شکر کنید که این سعادت نصیب من شده است . پدر جان  اگر حالا ما جوانها بپا خیزیم و به جهاد علیه صدام          برویم و او راشکست دهیم دیگر کس جرات  نمی کند به خاک میهن عزیزمان حمله کند . پدر جان حال نوبت ما جوانها است که برای حفظ دین و ناموس خویش به جبهه برویم و تا آخرین قطره خون خود بجنگیم  . پدر جان د رشهادت من شما همچنان بایذ صبور باشید فکر کنید که فرزندتان مسابقه دارد و هر لحظه کیفش را بدو ش می کشد که به مسابقه برود . پدر جان من علاقه زیادی به ورزش داشتم که از ورز ش بطور مثبت استفاده کنم چون بحث ورزش شد از دوستان ورزشکار خود می خواهم که در کنار ورزش به وضع مملکت خم توجه داشته باشند و همواره به تقلا با سلامتی هم کمک کنند ، دوستان عزیز اگر از دوست حقیر خودتان ابراهیم آزاد داورناراحتی و بدی یا چیز دیگر یدیده اید امیدوارم بخوبی خودتان مرا ببخشید در اینجا چند کلمه با برادران و خواهران خویش می گویم شما در زندگی از ه رکس به من نزدیکتر بوده اید از شما عزیزان می خواهم که در شهادت من دشمن را از خودتان خوشحال نکنید و از شما خواهش می کنم که در زندگی همواره یار و یاور یکدیگر باشید و سعی کنید به گفته های پدر و مادر گوش فرا دهید چون آنها بجز خیر شما و خوشبختی شما چیزی نمی خواهند آنها آرزو دارند که شما در زندگی همیشه  موفق باشید . خواهرانم از شما می خواهم که همچنان حجاب خودتان را رعایت کنید چون حفظ حجاب شما کوبنده تر از خون من است که به زمین می ریزد . خواهرم در شهادتم گریه نکنید و اگر هم خواستید گریه کنید دشمنان از شما خوشحال نشوند چند کلمه با برادرم اسماعیل سخن دارم ، اسماعیل جان من بمدت هشت سال انتظارت می کشیدم و خیلی دوست داشتم که تو را ببینم اسماعیل جان حال که تو را ندیدم و به شهادت نائل آمدم همینطور به آرزوی دیرینه خود رسیده ام از تو می خواهم که همیشه یارو یاور انقلاب اسلامی باشید و راه من را ادامه دهید و اسلحه من که به زمین افتاده بردارید و راه من را ادامه دهید . در پایان سخنی با فرزندان خواهرخویش دارم.

ابتدا با عرض سلام خدمت شما عزیزان در شهادت من گریه نکنید و ناراحت نشوید از اینکه دایی شما شهید شده ،چون شما هنوز چهار دایی دیگر دارید و آنها جای مرا پر می کنند از شما عزیزان می خواهم که درسهایتان را ادامه دهید تا در آینده یک فرد مفید برای جامعه باشید .

خدایا ؛خدایا تا انقلاب مهدی (عج)حتی کنار مهدی خمینی را نگهدار

مطالب سایت

ارزشیابی شما از مطالب سایت

  • عالی (41%, 22 نفر)
  • خیلی خوب (20%, 11 نفر)
  • خوب (22%, 12 نفر)
  • متوسط (9%, 5 نفر)
  • ضعیف (7%, 4 نفر)

کل آراء: 54

Loading ... Loading ...

لوگوی سایت

برای حمایت وتبادل لینک باما کد زیررا کپی ودر سایت یا وبلاگ خود قراردهید

 

 

بایگانی شمسی