آرشیو موضوعی سایت

روی تصویر کلیک کنید

جستجوی حدیث مورد نظر

تبلیغات و اطلاع رسانی

آموزش نام نویسی درسایت درقسمت دانلود قرار گرفتاگرکلیپ برای شمانمایش ندادفلش پلی یرمرورگراز

اینجا
دانلودونصب کنید


کلیپ های موجود


با کیفیت نسبتا خوب در سایت قرارگرفت

وصیت نامه

بسم اله الرحمن الرحیم 

«… انا لله و انا الیه راجعون» همه از خدائیم و در نهایت به سوی خداوند بر می گردیم. اکنون که فریاد حسین(علیه السلام) زمان بلند است و فرموده حضرت سیدالشهدا(علیه السلام) .از حلقوم زاده خلفش امام خمینی رهبر کبیر انقلاب اسلامی به آسمان برخاسته و « هل من معین» اوsalehnejad را همه بگوش جان شنیده ایم، درنگ را جایز نمی دانم و شرکت در این جهاد مقدس را وظیفه دینی و ملی خود می دانم و عازم جبهه های نبرد حق علیه باطل هستم . برخود واجب می دانم از عموم دوستان و آشنایان خود حلالیت طلب کنم و از عموم عزیزان بخصوص پدر و مادر بزرگوارم، خواهران و برادران عزیزم می خواهم که مرا ببخشند و بخاطر خداوند از حق خود نسبت به این حقیر صرف نظر کنند و در یک کلام حلالم کنند. شاید خداوند مرا قابل دانست و به درجه شهادت نائل شدم.

پدر و مادر عزیز، برادران و خواهران مهربانم و شما همه کسانی که مرا می شناسید از شما تقاضا می کنم بعد از من ناله و زاری نکنید و اگر خواستید گریه کنید بر شهدا و مظلومین کربلا گریه کنید، صبر پیشه کنید و بدانید  که « ان الله مع الصابرین» از همه عزیزان می خواهم فرمان امام را نصب العین قرار دهند و از دل و جان فرمان آن مرد بزرگ را اطاعت کنند و بدانند که سعادت دنیا و آخرت در پذیرش فرمان ولی دین است.

از همه هم محلی ها تقاضا می کنم قرآن را فراموش  نکنند و آن را غریب نگذارند. نماز که ستون دین است برپا دارند و به آن اهمیت دهند و بدانند که مال دنیا ارزش آن را ندارد که بر سر آن با هم اختلاف داشته باشند. تقوی پیشه کنید و یقین داشته باشید دیر یا زود مرگ فرا می رسد و قیامت در راه است و خداوند به حساب یکایک ما رسیدگی خواهد کرد . چون از مال دنیا چیزی ندارم، از برادران و خواهرانم می خواهم احترام پدر و مادر را که خداوند بر ما واجب کرده است محترم دارند و نگذارند آن دو را که بسیار برایمان سختی کشیده اند ناراحت شوند . مجدداً از همه مردم عزیز حلالیت می طلبم و از ایشان می خواهم ما را از دعای خیر محروم ندارند.

والسلام علیکم ورحمه الله و برکاته

کوچک شما حسینعلی  صالح نژاد

بتاریخ بیست و هشتم بهمن ماه یکهزار و سیصد و شصت و هشت هجری شمسی

لوگوی سایت

برای حمایت وتبادل لینک باما کد زیررا کپی ودر سایت یا وبلاگ خود قراردهید

 

 

بایگانی شمسی

آمار بازدید سایت

* افراد آنلاین : 1
*کل مطالب سایت: 280
* مطالب منتشرشده : 280
* مطالب درصف انتشار: 0
* بازدید امروز : 35
* بازدید دیروز : 37
* بازدید کل : 1342153
* عمرسایت: 3374 روز