آرشیو موضوعی سایت

روی تصویر کلیک کنید

جستجوی حدیث مورد نظر

تبلیغات و اطلاع رسانی

آموزش نام نویسی درسایت درقسمت دانلود قرار گرفتاگرکلیپ برای شمانمایش ندادفلش پلی یرمرورگراز

اینجا
دانلودونصب کنید


کلیپ های موجود


با کیفیت نسبتا خوب در سایت قرارگرفت

غلامرضا جوان

ای کسانی که ایمان آورده اید جهت چیست که چون به شما امر میشود که برای جهاد در راه خدا خارج شوید چون بار گران به خاک زمین دل بسته اید آیا راضی به زندگانی دوروزه دنیا عوض حیات آخرت شده اید در صورتی که متاع دنیا در پیش عالم آخرت اندک و ناچیز است.

با سلام و درود بر یگانه محبوب عزیزم که در رحمت خویش را برویم باز کرد و از تاریکی به سوی نور کشاند و نگذاشت که در جهالت و گناه غوطه خورم. با سلام بر آقا امام زمان(ارواحنا له الفداء) حضرت بقیه الله الاعظم وصیتنامه خود را با نام او و به یاد شهیدان gholamreza.javanمظلوم آغاز میکنم.

الهی هنگامی که گناهم را میبینم بیتاب میشوم ولیکن هنگامی که کرمت را می بینم به طمع می آیم پس اگر عفو کنی تو بهترین راحمی و اگر عذاب کنی تو عادلی، اکنون که قلم برداشته و چکیده های ناقص عقلم را بر روی صفحه کاغذ می آورم تا آخرین کلامم را با دنیای فانی بگویم که هرچند زیباییها، جذابیتها زر و زیورها داراست ولی افسوس که نمیتوانی همه انسانها را گول بزنی و به خود دلبندشان کنی و درونشان علاقمندیهای کذایی به وجود آوری و افسوس به حال انسانهایی که هنوز شناخت در دین پیدا نکرده اند و در پی حوائج دنیوی هستند و به فکر آخرت و روز حساب نیستند. ای انسانهای پاک به خود آیید که بهترین نعمت الهی برای رسیدن انسانها بحد کمال فرا رسیده و خود را برای آن دنیا آماده کنید، نفوس شیطانی و علاقمندیهای نابخردانه و پوچ را از خود به دور سازید، پیرو انبیا و اولیاالله شوید که خداوند با صالحان و دوستدار پرهیزگاران است.

برادران و خواهران عزیزم شما برتر از آنید که این بنده حقیر بخاهم در خصوص شماها چیزی بگویم شما دینتان را نسبت به اسلام و امام و انقلاب ادا نمودید، درود و برکات خداوندی بر شما که تاکنون وظیفه تان را در قبال جنگ ادا نمودید، به کمکهای خود ادامه دهید، جنگ را فراموش نکنید و در راس همه کارهایتان مسئله جنگ را قرار دهید. امام!امام!امام را این روشنی بخش، این اسطوره تقوا و عبادت و سیاست را پشتیبان باشید تا به این مملکت آسیبی نرسد. از کمبودها نگران نباشید و سختی به خود راه ندهید و به یاد پیامبر و اصحابش در شعب ابیطالب باشید، انشاءا… خداوند دوستدار صابران است. از اختلاف که حربه شیطان است بپرهیزید و از وسوسه های آنها جواب دندان شکن بدهید و بر آنها اجازه سخن گفتن ندهید.

برادران عزیز سپاهی و بسیجیان، قدر همدیگر را بدانید، شما در جامعه همانند دژی استوار برای ملت و چراغی روشنگر باشید، قدر این بسیجیان را بدانید چون بسیج مدرسه من است و من در این مکان تربیت یافته ام خود را سراسیمه مدیون این مکان مقدس میدانم، بسیج قدمگاه مقدم شهیدان خدایی است. نماز جمعه این صفوف به هم فشرده را خالی نکنید، نماز جمعه سنت عبادی،سیاسی،نظامی دیرپای محمدی میباشد.

جمله ای کوتاه با خانواده هایی دارم که از رفتن فرزندانشان به جبهه خودداری میکنند، آیا فردای قیامت شما Continue reading

بسم رب الشهداء

شهید غلامرضا جوان فرزند مراد به سال ۱۳۴۳ در خانواده ای دینی و مذهبی و مصتضعف در شهر برازجان دیده به جهان گشود، هنوز چندی از عمر پر برکت این عزیز همیشه جاودان نگذشته بود که پدرش بینایی خود را از دست داد و از همان کودکی عصاکش پدر رنجور خود بود، در حقیقت از عوایل زندگی بار مسئولیت پذیری بر گردنش افتاد طوری که تکیه گاه خانواده خصوصا پدر نابینایش غلامرضا بود. او با همه بضاعتgholamreza.javan مالی که در خانواده حاکم بود با توکل بر خداوند بزرگ تحصیلات ابتدایی خویش را در مدرسه معرفت به پایان برد دوران راهنمایی را در مدرسه ارشاد (پرویزی قدیم) آغاز کرد و پس از آن تحصیلات متوسطه را در دبیرستان شهید مظلوم بهشتی به پایان رساند. در دوران راهنمایی با شروع انقلاب علیه رژیم ستمشاهی به رهبری امام(ره) دوشادوش دیگر مردم دلیر و شهید پرور دشتستان به صفوف مستحکم انقلابیون پیوست، با تشکیل بسیج مصتضعفین به دستور خمینی کبیر در جمع بسیجیان عاشق روح الله حاضر و شانه به شانه ی آنها در تمام ماموریتها خصوصا تعقیب و دستگیری اعضای گروهک منافقین کوردل که دل خونی از آنها داشت شرکت مینمود، او در سال ۶۳ ازدواج نمود و حاصل این پیوند الهی یک فرزند پسر می باشد، با آغاز جنگ تحمیلی حق علیه باطل باز هم وفادار بودن به دین و مملکت و امام و پیشوای خود را با حضور در جبهه ها به اثبات رساند، شهید غلامرضا جوان با شرکت در عملیات های مختلف تقریبا سرتاسر جبهه را از غرب تا جنوب خونین طی نمود در واقع او ادای دین و انجام تکلیف را سر لوحه خود قرار داده و به دستورات رهبر و مقتدای خود لبیک می گفت، یگانهایی که غلامرضا مشغول خدمت در خطوط مقدم جبهه ها بود شامل تیپ فاطمه(س) و تیپ مستقل ۳۳ المهدی(عج) می شد، ضمن اینکه در پادگان بسیج برازجان هم سمت مربیگری را به عهده داشت، در جبهه جنگ دشوارترین کارها در واحدهای مهم تخریب و اطلاعات و عملیات بود که غلامرضا به لحاظ ایمان بالا و محکم خود این واحدها را برای خدمت به دین و امام برگزیده مدتی تخریبچی و مدتی مسئول آموزش اردوگاه تخریب المهدی بود تا اینکه این واحدها را که ماموریتش پاکسازی میادین مین و زدن موانع و غیره بود را وداع گفته و به واحد اطلاعات و عملیات که ماموریتش شناسایی محورهای عملیاتی بود رفت، می شود گفت با توجه به شجاعت و شهامت ایشان ماموریتهای مهم و کلیدی به ایشان و همراهانش سپرده میشد. عملیاتهایی که ایشان در آن شرکت داشت شامل عملیات محرم، والفجر مقدماتی، والفجر یک و دو و چهار عملیات خیبر و بدر بود، باید متذکر شد که ایشان بسیار مشتاق دیدار با حضرت حق بود طوری که در عملیات محرم به واسطه ی مجروح شدن تا آستانه ی شهادت پیش رفت اما این انتظار دیری نپایید که حضرت حق عاشق خود را بیش از این در انتظار نگذاشت و ایشان در یکی از شبهای شناسایی به همراه همرزم خود شهید مظلوم محمد نوربخش در محور عملیاتی والفجر۸ پس از حرکت به سمت دشمن به منظور شناسایی، دیگر مراجعت ننموده و همه را در انتظار گذاشتند تا اینکه در سال گذشته جسد پاک و مطهر شهید نوربخش توسط گروه تفحص به وطن خود برگردانده شد و پیکر سردار شهید غلامرضا جوان هم پس از ۱۳ سال دوری از وطن با توجه به اینکه در این مدت خبری از شهادتش یا زنده بودنش در دست نبود به ناگاه به وطن رجعت نمود و در بهشت سجاد برازجان در کنار قبور دیگر دوستان شهیدش به خاک سپرده شد. آری آنها در جوار حق همیشه جاویدانند…

لوگوی سایت

برای حمایت وتبادل لینک باما کد زیررا کپی ودر سایت یا وبلاگ خود قراردهید

 

 

بایگانی شمسی

آمار بازدید سایت

* افراد آنلاین : 1
*کل مطالب سایت: 280
* مطالب منتشرشده : 280
* مطالب درصف انتشار: 0
* بازدید امروز : 35
* بازدید دیروز : 37
* بازدید کل : 1342153
* عمرسایت: 3374 روز