آرشیو موضوعی سایت

روی تصویر کلیک کنید

جستجوی حدیث مورد نظر

تبلیغات و اطلاع رسانی

آموزش نام نویسی درسایت درقسمت دانلود قرار گرفتاگرکلیپ برای شمانمایش ندادفلش پلی یرمرورگراز

اینجا
دانلودونصب کنید


کلیپ های موجود


با کیفیت نسبتا خوب در سایت قرارگرفت

استان بوشهر

  بسمه تعالی

وصیت نامه شهید احمد اسدی 

با سلام ودرود بر آقا امام زمان (عج)ونایب برحقش پیر جماران خرد کننده بت های قرن،امام روح الله وسلام ودرود بر شهدای گلگون کفن ایران.وسلام ودرود بر رهروان راستین حق وعدالت وسلام بیکران بر شما امتی که راه زیستن را از مولا امام حسین(ع)یاد گرفته اید.من کوچکتر از آنم که بخواهم وصیتی برای شما بکنم ولی بر حسب تکلیف چند کلمه با شما صحبت می کنم.پدر ومادر مهربانم!بعد از شهادتم هیچگونه ناراحتی نکنید،زیرا من به آرزوی دیرینه خود رسیده ام واز خدا طلب مغفرت برایم کنید وبرای طولانی شدن عمر امام عزیز وپیروزی اسلام دعا کنید.امت همیشه در صحنه ومبارز،وصیت من به شما این است که مرتب در نماز جمعه وجماعت ومراسم مذهبی شرکت کنید،قدر امام جمعه عزیز حجت الاسلام رحیمی را بدانید واز سخنان آموزنده ی ایشان بهره کامل را ببرید.مشت محکم خود را همیشه برای دهان یاوه گویان ومنافقینی که به هر طریقی می خواهند به اسلام وانقلاب اسلامی ضربه بزنند آماده کنید.برادران جان بر کف وبسیجی ام من افتخار می کنم که در میان شما بوده ام،شمایی که مادیات را کنار گذاشته اید وبه دنیای معنویات پیوسته اید.دعا را از یاد مبرید زیرا دعاست که انسان را می سازد،جبهه ها را همیشه پر نگه دارید،زیرا در جبهه است که انسان پیوندش با دنیا قطع می گردد.پدر عزیزم،من نه به کسی بدهکارم،نه طلبکار،یک ماه روزه بدلیل آنکه در جبهه بوده ام بدهکارم، بدهید به جای من بگیرند ودر صورت امکان قبر مرا پیش شهید ابراهیم کریم آزاد ویا ابراهیم دهقان نژاد قرار دهید.

والسلام ومن الله توفیق.

خدایا،خدایا،تا انقلاب مهدی (عج)خمینی را نگهدار

                                                                         سرباز کوچک اسلام احمد اسدی

ای کسانی که ایمان آورده اید جهت چیست که چون به شما امر میشود که برای جهاد در راه خدا خارج شوید چون بار گران به خاک زمین دل بسته اید آیا راضی به زندگانی دوروزه دنیا عوض حیات آخرت شده اید در صورتی که متاع دنیا در پیش عالم آخرت اندک و ناچیز است.

با سلام و درود بر یگانه محبوب عزیزم که در رحمت خویش را برویم باز کرد و از تاریکی به سوی نور کشاند و نگذاشت که در جهالت و گناه غوطه خورم. با سلام بر آقا امام زمان(ارواحنا له الفداء) حضرت بقیه الله الاعظم وصیتنامه خود را با نام او و به یاد شهیدان gholamreza.javanمظلوم آغاز میکنم.

الهی هنگامی که گناهم را میبینم بیتاب میشوم ولیکن هنگامی که کرمت را می بینم به طمع می آیم پس اگر عفو کنی تو بهترین راحمی و اگر عذاب کنی تو عادلی، اکنون که قلم برداشته و چکیده های ناقص عقلم را بر روی صفحه کاغذ می آورم تا آخرین کلامم را با دنیای فانی بگویم که هرچند زیباییها، جذابیتها زر و زیورها داراست ولی افسوس که نمیتوانی همه انسانها را گول بزنی و به خود دلبندشان کنی و درونشان علاقمندیهای کذایی به وجود آوری و افسوس به حال انسانهایی که هنوز شناخت در دین پیدا نکرده اند و در پی حوائج دنیوی هستند و به فکر آخرت و روز حساب نیستند. ای انسانهای پاک به خود آیید که بهترین نعمت الهی برای رسیدن انسانها بحد کمال فرا رسیده و خود را برای آن دنیا آماده کنید، نفوس شیطانی و علاقمندیهای نابخردانه و پوچ را از خود به دور سازید، پیرو انبیا و اولیاالله شوید که خداوند با صالحان و دوستدار پرهیزگاران است.

برادران و خواهران عزیزم شما برتر از آنید که این بنده حقیر بخاهم در خصوص شماها چیزی بگویم شما دینتان را نسبت به اسلام و امام و انقلاب ادا نمودید، درود و برکات خداوندی بر شما که تاکنون وظیفه تان را در قبال جنگ ادا نمودید، به کمکهای خود ادامه دهید، جنگ را فراموش نکنید و در راس همه کارهایتان مسئله جنگ را قرار دهید. امام!امام!امام را این روشنی بخش، این اسطوره تقوا و عبادت و سیاست را پشتیبان باشید تا به این مملکت آسیبی نرسد. از کمبودها نگران نباشید و سختی به خود راه ندهید و به یاد پیامبر و اصحابش در شعب ابیطالب باشید، انشاءا… خداوند دوستدار صابران است. از اختلاف که حربه شیطان است بپرهیزید و از وسوسه های آنها جواب دندان شکن بدهید و بر آنها اجازه سخن گفتن ندهید.

برادران عزیز سپاهی و بسیجیان، قدر همدیگر را بدانید، شما در جامعه همانند دژی استوار برای ملت و چراغی روشنگر باشید، قدر این بسیجیان را بدانید چون بسیج مدرسه من است و من در این مکان تربیت یافته ام خود را سراسیمه مدیون این مکان مقدس میدانم، بسیج قدمگاه مقدم شهیدان خدایی است. نماز جمعه این صفوف به هم فشرده را خالی نکنید، نماز جمعه سنت عبادی،سیاسی،نظامی دیرپای محمدی میباشد.

جمله ای کوتاه با خانواده هایی دارم که از رفتن فرزندانشان به جبهه خودداری میکنند، آیا فردای قیامت شما Continue reading

لوگوی سایت

برای حمایت وتبادل لینک باما کد زیررا کپی ودر سایت یا وبلاگ خود قراردهید

 

 

بایگانی شمسی

آمار بازدید سایت

* افراد آنلاین : 1
*کل مطالب سایت: 280
* مطالب منتشرشده : 280
* مطالب درصف انتشار: 0
* بازدید امروز : 35
* بازدید دیروز : 37
* بازدید کل : 1342153
* عمرسایت: 3374 روز