آرشیو موضوعی سایت

روی تصویر کلیک کنید

جستجوی حدیث مورد نظر

تبلیغات و اطلاع رسانی

آموزش نام نویسی درسایت درقسمت دانلود قرار گرفتاگرکلیپ برای شمانمایش ندادفلش پلی یرمرورگراز

اینجا
دانلودونصب کنید


کلیپ های موجود


با کیفیت نسبتا خوب در سایت قرارگرفت

حميد رضا رضازاده

بسم ا… الرحمن الرحیم

یا ایتها النفس المطمئنه ارجعی الی ربک راضیهً المرضیّه فالدخلی فی عبادی و ادخلی جنّتی

برای آخرین بار سلام علیکم جمیعا

سلام بر صاحب الزمان ، سلام ،بر امام امت اسلام و سلام بر بندگانی که حقیقت را یافته و به دنبالش می روندو تا آنجایی روند تا اجل rezazadehمهلت را تنگ کند . سلام بر بندگانی که از خدا خواسته اند و خدا هم اجابت کرده است ایشانرا و حتی به خود وا نمانده اند  ان شاء ا… .من اگر مسلمانم و اگر در راه اسلام قدمی باشم من اگر به جبهه آمدم نه به دلیل نیاز اسلام به من یا نیاز جبهه به من بود بلکه من و تمام مخلوقات به اسلام نیازمندند ومن به جبهه نیاز داشتم نه او به من . من احتیاج داشتم که بیایم و مرگ را نزدیک ببینم تا بتوانم بهتر حقیقت را دریابم و بهتر خدای خود را بشناسم و مستقیم تر حرکت کنم و حالا که ان شاء ا.. شهید شده ام ان شاء ا… حاجتم برآورده است  و خدای خود را یافته ام و غنی شدم. ما همه فقیر یم ما همه محتاجیم و جز الله برآورنده ای نیست . بهوش باشید و به ایمانتان عمل کنید که وگرنه زیانکارید و بعداً متوجه می شوید . حضرت علی (ع) با همه عظمتش می نالد که سفری دراز و توشه ای  کم دارم پس وای بحال ما . حضرت علی (ع) با عصمتش می نالد که ظلم به نفسش کرده پس وای به حال ما . اگر میخواهیم راه یافته باشیم ، اگر می خواهیم حقجو باشیم هر چه را می دانیم عمل کنیم و به امید روزهای آخر نباشیم که شاید فرصت نباشد . باید صادق باشیم و نگوییم چیزی را که عمل نمی کنیم . که قرآن می فرماید : ((لم تقولون ما لا تفعلون))

حضرت علی (ع) می فرماید : ((حاسبو قبل ان تحاسبو)) به حساب خود برس قبل آنکه به حسابت برسند . حال که من فرصت به حساب رسیدن خود را ندارم از شما می خواهم به حسابم برسید . نیمی از ثلث اموالم را به بیت المال تحویل داده و از نیم بقیه برایم ۴۰ روز روزه قضا با ۴ مد طعام و ۲۰۰۰رکعت نماز قضا بخرید . و اضافی را به ثلث پدرم اضاف کنید . و دو ثلث دیگر را هر طور که شرع مقدس دستور فرموده زیر نظر عزیز جون مصرف کنید .

عزیز جون مرا حلال کنید من در طول عمرم اشتباهات زیادی داشتم و فعلا دستم کوتاه است . از شما می خواخم مرا حلال کنید و از خدا طلب مغفرت برایم کنید و مرا در آرامگاه خصوصی دفن نکنید . مادر عزیز، امام خمینی می فرماید : عزاداری کردن برای شهیدی (امام حسین (ع) )که همه چیز را در راه اسلام داد یک مسئله سیاسی است .بنا به گفته ی امام برای امام حسین(ع) گریه می کنیم تا خط سرخ شهادت Continue reading

بسم ا.. الرحمن الرحیم

خدمتrezazadeh مادر عزیزم سلام علیکم 

 ان شاء ا… که حالتان خوب باشد . اگر از حال من بخواهید به حمد الله خوبم و ملالی نیست جز دوری پیروزی که امیدوارم که به همین زودی زود میسر شود.

الان جنگ منتظر است . منتظر است که دعاهای خیر شما که پشت جبهه هستید برسد . جنگ با دعاست که پیروز می شود . نه با اسلحه و تخصص . از قول من به همه بگویید این اتمام حجت است . اسلام در نقطه ی حساسی است . وقت ، وقت امتحان است . از امتحان الهی موفق بیرون بیایید

بسم ا… الرحمن الرحیم

خدمت مادر عزیزم سلام علیکم

     حالتان ان شاء ا… خوب است و ملال ندارید.اینجا من هم الحمد لله سلامتم  و ناراحتی جسمی و روحی غیر از دوری شماrezazadeh و بدست آوردن پیروزی نهایی ندارم که ان شاء ا.. و به امید خدا پیروزی نهایی نزدیک است و این امر مهم برطرف خواهد شد ان شاء ا… .

    چند وز پیش تلفنی زدم نبودید به مریم تلفنی زدم او هم نبود بعد به خانمان نیز تلفن کردم که مامان بودند و صحبت کرد یم البته بگویم اینجا وضع خط فارس خیلی بد است و تلفن دیر می گیرد و آنروز هم خدا خواست توانستم تلفن خلوتی گیر بیاورم و شیراز را بگیرم پس منتظر تلفن من نباشید که نمی شود بزنم .

اینجا اصلا دلتان شور مرا نزند . که وضع خیلی خوب است و هوا هم خوب است .اینجا هیچ مسئله ای نیست غیر از دعای شما که نباید قطع شود . دعا برای امام زمان و طول عمر امام و پیروزی نهایی یادتان نرود که همین دعاها پیروزی می آورد . به همه بگویید دعا کنند .

سلام همه را مریم و رضا و علی رضا و مسعود و آقا و مامان و خانم و… را برسانید .

به امید پیروزی نهایی .خداحافظ شما .التماس دعا                                       ۶۲/۷/۲           

 

لوگوی سایت

برای حمایت وتبادل لینک باما کد زیررا کپی ودر سایت یا وبلاگ خود قراردهید

 

 

بایگانی شمسی

آمار بازدید سایت

* افراد آنلاین : 1
*کل مطالب سایت: 280
* مطالب منتشرشده : 280
* مطالب درصف انتشار: 0
* بازدید امروز : 11
* بازدید دیروز : 39
* بازدید کل : 1342212
* عمرسایت: 3376 روز