آرشیو موضوعی سایت

روی تصویر کلیک کنید

جستجوی حدیث مورد نظر

تبلیغات و اطلاع رسانی

آموزش نام نویسی درسایت درقسمت دانلود قرار گرفتاگرکلیپ برای شمانمایش ندادفلش پلی یرمرورگراز

اینجا
دانلودونصب کنید


کلیپ های موجود


با کیفیت نسبتا خوب در سایت قرارگرفت

دفتر اول

هوالمعشوق

باز دل را نـذر بــاران کرده ام          باز امشب یاد یــاران کرده ام

بارش بـاران غـم از چشم تـر          یاد یــاران ز یـوسـف خـوبتر

یاد کنعان یاد یعقوب خمین         یاد لبهایی به ذکر یا حـسین

سلام :

سلامی از پس نزدیک به بیست و چند سال سکوت .

سلامی به آشنایان دور ، به یارانی که میرود تا در ذهنم به فراموشی سپرده شوند .

نمی دانم چرا بعد از این همه سال ، امشب تصمیم به نوشتن گرفته ام ؟ شاید به مناسبت سالروز آزادی پرستوهای مهاجر ، دلم هوس هجرت کرده باشد از این سرای خاکی به آن گنبد افلاکی که دیر زمانی است مأوای یاران سفر کرده است و چه اشتباهی از این فاحش تر که ما سفر کرده ایم و از افلاک به زیر آمده ایم و ایشان برجایند .

می خواهم از پیر و مرادم بنویسم اگر چه من در مریدی او کاهلترین بودم . می خواهم از فرشته ای در لباس خاکیان بنویسم . از عارفی که عرفان در پیشگاهش خجل گردید . از مجاهدی که جهاد را معنا کرد . از عاشقی که موجب مباهات معشوق بود .

می خواهم از علی بنویسم . از او که وعده شفاعتم داد و تا به امروز و هر روزی که نفس میکشم به آن دلخوشم . آری دوستان ، می خواهم از فرمانده دلاورمان عبدالعلی ناظم پور بنویسم و چه جاهلانه سخن می گویم . مگر قطره را توان وصف دریا هست ؟ پس از خودم می نویسم . از با علی بودن و با علی زیستن . از آرزوی پنهان علی شدن و علی وار رفتن .

بیم آن دارم که ذهنم یاریم نکند . شما دعایم کنید تا موفق گردم . بسم ا

دفتر اول:

ایستاده ام ، در تاریکی شب ، یکسویم خاکریز تا ارتفاع آسمان و در سوی دیگر دشت به پهنای وجود.

در کنارم منبع آب است با شیر باز وصدای شرشر و تو گویی قرنهاست که با آرامش خفته ای . در زیر نور مهتاب می درخشی ، از باقیمانده صورتت و زانوی پاره پاره ات خون جاری است . مانده ام متحیر ، خودت هستی ؟ ای پاره پاره پیکرت یاد آور علی اکبر در تکرار تاریخ .

 بچه ها سراسیمه می رسند . کسی را یارای باور نیست . مصطفی را ببین ، بغض گلویش را می فشارد . تنها صدایی که از حنجره بسته اش به گوش میرسد نام زیبای تو است . چون مجنونان تکرار میکند : علی علی علی …….

دلم می خواهد خودم را بر پیکرت اندازم و غرق بوسه ات کنم ، نمی دانی جمجمه شکسته ات چقدر بوسیدنی شده است . اینک تنها نیمی از پیشانیت که همیشه بوسه گاه مریدانت بود باقی مانده است . هنوز نمی دانم چطور خودم را نگه داشتم . به مصطفی نهیب زدم که فردا شب بچه ها عملیات دارند . روحیه شان را خراب نکن . ولی خودم که حالی بهتر از او ندارم .

همینطور ایستاده ام ، در تاریکی شب ، یکسویم خاکریز تا ارتفاع آسمان و در سوی دیگر دشت به پهنای وجود . در کنارم منبع آب است با شیر باز وصدای شرشر و تو گویی قرنهاست که با آرامش خفته ای .

وقتی خورشید شلمچه در دریای خون غروب کرد فانوس سنگر را روشن کردی و به انتظار اذان نشستی ، نماز مغرب را با اقتدای به تو Continue reading

لوگوی سایت

برای حمایت وتبادل لینک باما کد زیررا کپی ودر سایت یا وبلاگ خود قراردهید

 

 

بایگانی شمسی

آمار بازدید سایت

* افراد آنلاین : 1
*کل مطالب سایت: 280
* مطالب منتشرشده : 280
* مطالب درصف انتشار: 0
* بازدید امروز : 19
* بازدید دیروز : 82
* بازدید کل : 1340009
* عمرسایت: 3317 روز